Birželio 1-2 dienomis „Water Inn“ kviečia vilniečius ir miesto svečius į GRAND vandens batutų atidarymą Vilniuje.

Šeštadienį pirmąją atidarymo dieną visi lankytojai galės išbandyti batutus už visiškai simbolinę kainą – 1 EU. Sesijos bus sudaromos gyvos eilės principu, kas valandą. Tad prašome atvykti anksčiau užsiregistruoti. Viena sesija talpina iki 100 žmonių, jai užsipildžius daugiau asmenų priimti nebus galima.

Pirmąją vasaros dieną organizatoriai džiugins visus vandens pramogomis, skaniu maistu, gera muzika ir įvairiausiais žaidimais.

Šį parką sudaro 25 įvairių rungčių vaikams ir suaugusiems – tai tiek tradiciniai pripučiami batutai šokinėti ar pripučiamos pilys, tiek aukštai virš vandens pakibusios supynės, čiuožyklos, tramplinai ir laipiojimo sienelės.

Trumpa informacija lankytojams:

Sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 minučių. Prieš sesiją turite atvykti likus ne mažiau kaip 30 minučių, kad suspėtumėte tinkamai susipažinti su Vandens batutų parko saugaus elgesio taisyklėmis ir gautumėte dalyvio apyrankę. Siūloma atvykti maždaug 45 minutėmis anksčiau, jei esate didesnė grupė.

Darbo laikas:

Vandens batutų parkas nuo Birželio 1d. dirbs kasdien 12:00 – 20:00.

Sesijų laikas: 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00.

Saugumas:

Visi Vandens Batutų Parko lankytojai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis – jos yra privalomos. Ant Vandens Batutų Parko nuolat budi gelbėtojas, kuris užtikrina lankytojų saugumą ir bendrą tvarką. Visi lankytojai privalo vykdyti gelbėtojo nurodymus. Neblaivūs asmenys į Vandens batutų parką neįleidžiami.

Minimalus lankytojų amžius – 6 metai. Vaikai iki 11 metų į Vandens batutų parką įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra (vienas suaugęs gali lydėti 6 vaikų grupę). Privalomi minimalūs plaukimo įgūdžiai. Jeigu Jūs nepilnametis, būtinas tėvų ar globėjų sutikimas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist