Vasario  28 d. 18 val. Vilniaus mokytojų namai tradiciškai kviečia visus didelius ir mažus švęsti tikrųjų Užgavėnių.

Nuo 12 val. kieminėtojai, uliodami po Vilniaus miesto senamiestį, kaulys blynų ir su didele nuolaida pardavinės žiemą, čigonėlės burs ateitį, daktarai gydys nuo visų ligų, aprūpins būtiniausiomis prekėmis, ragins miestiečius telkti pajėgas išvarant žiemą iš kiemo ir rinktis 18 val. Vilniaus mokytojų namų renginių kiemelyje (Vilniaus g. 39). Čia degs laužai, šėlionėms, žaidimams ir šokiams kvies kapela „Ratilai”. Folkloro ansambliai „Tyklė” ir „Srauna” parodys ypatingai gerą papročių ir tradicijų kupiną programą.

Primiršę padoraus elgesio normas galėsite krėsti visokias išdaigas bei dalyvauti Lašininio ir Kanapinio kovoje. Stebėsite stilingai pasipuošusios Morės sudeginimo ritualą, išvarysite susikaupusį blogį, nelaimes, o kartu ir įkyrėjusią žiemą. Juk po šių linksmybių ateis kita diena, o su ja ir gavėnia – laikotarpis, kai reikės pasninkauti ir linksmybes teks pamiršti.

Jeigu kartais, kaip dera per Užgavėnes nebūsite pavalgę 12 kartų, tai tikrai galėsite padaryti mūsų šventėje. „Bebro” blyninė pasiūlys Jums paragauti įvairių rūšių blynų.

Lauksime visų miestelėnų ir sostinės svečių, pavargusių nuo tamsios, nuobodžios ir ilgos žiemos  tikrosiose UŽGAVĖNĖSE vasario  28 d. 18 val. Vilniaus mokytojų namų renginių kiemelyje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.