Kas šiais laikais socialiniuose tinkluose geriausiai įprasmina atėjusį pavasarį? Be abejo, kad nuotrauka su žydinčių sakurų fonu. Šiemet šie kadrai bus kaip niekad tobuli – išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ Čijunės Sugiharos sakurų parke Vilniuje įrengė specialius išmaniųjų telefonų stovus, kurie lengvai ir patogiai leis užfiksuoti draugus ar šeimą su nuostabiais sakurų žiedais iš pačio geriausio rakurso.

„Pražydusios sakuros kasmet savo žiedais nudažo daugelio mūsų socialinių tinklų profilius, o jų parkeliai bent kelioms savaitėms tampa didžiausiais traukos taškais mieste. Todėl šiemet nusprendėme palengvinti sakurų mėgėjų kasdienybę ir populiariausiame Vilniaus sakurų parke įrengėme specialią fotostudiją“, – sako „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas Arūnas Mickevičius.

Nuotr.: Bitė Lietuva

Čijunės Sugiharos sakurų parke lankytojai ras specialius devynis „Bitės“ išmaniųjų telefonų stovus, kurie išdėlioti taip, jog išmanusis užfiksuotų pačią gražiausią nuotrauką. Lankytojui tereikia į stovą įdėti savo telefoną, nusistatyti fotografavimo laikmatį, atsistoti ant specialiu ženklu pažymėtos vietos ir tiesiog nusišypsoti: „Gerai nuotraukai reikia nemažų įgūdžių, o norint nusifotografuoti su draugais ar šeima, reikia dar prašyti ir svetimų žmonių pagalbos. Todėl šiuo atveju sudėtingiausią darbo dalį atlikome mes – parinkome geriausias kadrų vietas, o specialūs stovai padės sutalpinti visą kompaniją į vieną nuotrauką be kitų lankytojų pagalbos.“

Japonija turi labai populiarią tradiciją – „Hanami“, kai visi susirenka tiesiog pasigrožėti žydinčiais sakurų žiedais: „Lygiai tą patį galime daryti ir mes. Tik kad nereikėtų rūpintis pledais ar, juos pamiršus, suktis iš padėties sėdant ant striukės, visiems lankytojams paruošėme kelias dešimtas nemokamų sėdėjimui ir gerėjimuisi skirtų pledų.“

Nuotr.: Bitė Lietuva

Besiruošiantiems fotosesijai su sakuromis „Bitės Profai“ primena kelis patarimus:

1. Nors žydinčios sakuros atrodo nuostabiai bet kuriuo paros metu, pačią gražiausią nuotrauką užfiksuosite per vadinamąją auksinę valandą – paskutinę valandą prieš saulėlydį, kai itin gražiai užfiksuojami šešėliai ir kitos detalės.

2. Rūbų spalvinė gama turėtų būti kiek kitokia nei sakurų žiedų spalva – antraip kadre susiliesite į vieną visumą.

3. Naudojantis „Bitės“ išmaniojo telefono stovu rekomenduojama įjungti fotoaparato laikmačio funkciją, kuri padaro kadrą po kelių sekundžių. „iPhone“ savininkai šią funkciją gali aktyvuoti įsijungę fotoaparato programėlę, paspaudę viršuje ant laikrodžio ikonėlės ir pasirinkę 3 arba 10 sekundžių vėlavimą. Išmaniųjų telefonų su „Android“ naudotojai tą patį gali padaryti įsijungę fotoaparato programėlę, paspaudę nustatymų ikonėlę ekrano viršuje ir pasirinkę funkciją „Timer“.

4. Ne visi išmanieji telefonai gali pasigirti itin geros kokybės priekinėmis kameromis. Tad jei užfiksuoti kadrai ne visai džiugina, apsukite telefoną ir naudokite pagrindinę kamerą. Mažas trūkumas – laukdami nuotraukos nematysite savo atvaizdo, bet galite pasikliauti specialiu „Bitės“ stovo rakursu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.