Kovo 17-18 d. Į Vilnių atvykstanti menininkų iš Klaipėdos „trupė 459“ kviečia patirti tai, ko gyvenime , turbūt, dar nesate patyrę. Šiomis dienomis naujoje kūrybos erdvėje – Vilniaus teatro „Lėlė“ Palėpės salėje – bus parodytas unikalus spektaklis-instaliacija „Meile, don‘t stop“, ne sykį pristatyta scenos meno festivaliuose užsienyje bei apdovanota garbingiausiu šalies teatro apdovanojimu – Auksiniu scenos kryžiumi.

Kur slypi šio spektaklio unikalumas? „Meile, don‘t stop“ – tai spektaklis, kūrybiškai apverčiantis įprastas teatrinės patirties normas: jei tradiciškai minia žiūrovų stebi kelis atlikėjus ar vieną scenoje vaidinantį aktorių, tai šioje teatrinėje instaliacijoje vieninteliam žiūrovui istorijas apie meilę interpretuos net šešiolika lėlininkų.

„Šis spektaklis – lyg meilės patyrimas, toks pat neapčiuopiamas, sunkiai įspraudžiamas į žodžius, kaip ir meilės galios slėpinys. Meilė ir skirtingos jos formos čia susijungia į vientisą jausmą, patirtį, kuri kiekvienam žiūrovui atsiskleidžia ir yra išgyvenama asmeniškai, savaip, nepakartojamai. Emocinis spektaklio turinys nulėmė jo formą – jis yra skirtas vienam žiūrovui, kurį meilės labirintuose lydi 16 aktorių. 40 minučių trunkantį, jam vienam skirtą spektaklį-instaliaciją žiūrovas patiria asmeniškai – stebėdamas, liesdamas, pro plyšelį žvelgdamas į savo paties vidinį pasaulį“, – sako spektaklio meno vadovė ir režisierė Karolina Jurkštaitė

Jeigu meilę apgyvendintume dėžutėje? Kokia ji būtų? Ką ji mums papasakotų? O jeigu galėtume pažvelgti į ją pro mažytį plyšelį – ką norėtume pamatyti? Išgirsti? Pajausti? Šie klausimai ir įkvėpė teatrinės instaliacijos „Meile, don’t stop“ kūrėjus. Ją galima būtų pavadinti menine kontempliacija meilės tema. Čia skirtingi meilės pavidalai ir formos atsiskleidžiantys akimirkai, lyg trumpas švytėjimas, virsta viena besąlygine, visa aprėpiančia meile.

„Baltų linijų pynėje ir raizgynėje pasirodo mažutės baltos žmogiukų figūrėlės. Jos sukasi, sklendžia ir nardo nulinės gravitacijos erdvėje, kol atranda viena kitą: pamato, supranta, apkabina ir skrieja jau drauge. Kitoje dėžėje įsikūrusi visai kitokia pora. Jų pasaulis – siurrealistinė kreivų veidrodžių karalystė. Neapsieinama ir be cukrinės meilės – glazūruotame vestuviniame torte įsitaisiusios poros istorijos. Kaip šias istorijas interpretuoti, paliekama kiekvienam žiūrovui individualiai. Dėžutėse – bendrinių ženklų ir asmeniškų interpretacijų galimybės. […] Paprasta, asociatyvu, bet asmeniška, todėl labai paveiku ir tikslu”,– Lietuvos teatro biuletenyje (http://theatrebulletin.lt) rašo teatrologė Goda Dapšytė.

Spektaklis „Meile, don‘t stop“ bus rodomas kovo 17 d. nuo 17 val. ir kovo 18 d. nuo 12 val. Vilniaus teatro „Lėlė“ Palėpės salėje (Arklių g. 5, Vilnius).

Spektaklis vyksta kiekvienam žiūrovui skirtingu laiku.

Bilietai platinami teatre prieš renginį – būtina išankstinė registracija tel. +37065289310

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist