Vienintelis Lietuvoje profesionalus improvizacijos teatras „Kitas kampas“ kviečia į reginį, kokio Lietuvos žiūrovai dar nėra matę. Kovo 28 d. „Vilniaus Mažajame teatre“ įvyks šou „Improvizacijos kovos“ premjera. Profesionalūs aktoriai susikaus tarpusavyje, paversdami teatro sceną improvizacijos ringu.

„Improvizacijos kovos“ – tai interaktyvus šou, kuriame aktoriai susirungs improvizacijos kovose ir padarys viską, kad pelnytų vakaro nugalėtojų titulą. Kas taps nugalėtojais – nuspręs publika, kuri galės rėkti, trypti, švilpti ar kitais būdais palaikyti savo favoritus. Vakaro nugalėtojų laukia šlovė, pralaimėjusiųjų – visiškas fiasko.

„Lietuviai – drąsi ir improvizacijas dievinanti tauta. Tai įrodo jau 8 metus mūsų rodomi anšlaginiai spektakliai. Manome, jog atėjo laikas mesti iššūkį ne tik žiūrovams, bet ir vieni kitiems, publikai suteikiant galią nuspręsti, kas yra geriausias improvizatorius pasaulyje“, – sakė teatro „Kitas kampas“ aktorius Kirilas Glušajevas.

Spektaklio ištakos – Teatro sportas

Šou „Improvizacijos kovos“ bus kuriamas remiantis Teatro sporto principais. Teatro sportas – tai improvizacijos teatro forma, kuomet dvi aktorių komandos improvizuodamos rungiasi tarpusavyje dėl žiūrovų dėmesio ir teigiamų įvertinimų. Teatro sporto formatą 1978 metais pristatė improvizacijos pionierius – režisierius Keithas Johnstonas.

„Teatro sportas yra viena netikėčiausių, azartiškiausių ir linksmiausių teatro formų, užkariavusi milijonų širdis Kanadoje, JAV, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitur. Savo naujuoju šou „Improvizacijos kovos“ sieksime užkariauti ir lietuvių širdis“, – kalbėjo K. Glušavejas, – „Mes galinėsimės ne tik tarpusavyje, tačiau ir su žiūrovų metamais iššūkiais. Šis reginys skirtas drąsiems ir pergales mėgstantiems žmonėms“, – pridūrė aktorius.

Ketvirtoji premjera – ypatinga

„Improvizacijos kovos“ –  tai jau ketvirtasis teatro „Kitas kampas“ projektas. Iki šiol teatras pristatė populiarųjį improvizacijų šou „Gero humoro dozė“, muzikinį projektą „Eilinis elitas” bei vientiso siužeto improvizacijų spektaklį „Durys“, kurio premjera įvyko prieš metus.

Teatro aktorius ir vadovas Audrius Bružas teigė, jog naujasis spektaklis nebus panašus nei į vieną iki šiol teatro pristatytą reginį. „Improvizacijos kovos“ – perėjimas į naują kūrybinį etapą, kuriame išradingumas ir improvizacijos aktorių meistriškumo pagalba kuriamos emocijos liesis dar stipriau“, – sakė A. Bružas.

Kovose – jaunoji improvizatorių karta

„Improvizacijos kovose“ susirungs ne tik patyrę teatro „Kitas kampas“ aktoriai: Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinkas ir Balys Latėnas, tačiau ir jauni profesionalai – aktoriai Aistė Lasytė, Marius Čižauskas, Oskaras Vygonovski, Gailė Butvilaitė ir Laurynas Jurgelis.

Aktorius A. Bružas teigė, jog jaunų aktorių profesionalų atranka vyko kruopščiai ir ne vienerius metus. Viena pagrindinių priežasčių – improvizacijoje reikalingos drąsios ir savęs netausojančios asmenybės, tad atrinkti – geriausi.

„Šiandien teatras – kaip niekada didelis ir įvairus. Jaunieji aktoriai jau dabar atkreipia žiūrovų dėmesį ir savo jaunatviška energija bei gyvybingumu įtraukia publiką į kuriamas improvizacijas. Tai labai įdomūs, žingeidūs ir drąsūs žmonės“, – tvirtino A. Bružas.

Nauja žinia žiūrovams

Artėjant šou „Improvizacijos kovos“ premjerai kovo 28 d. Vilniuje teatro aktoriai ruošia ir daugiau netikėtumų. Viena jų – įspūdingas ir drąsus spektaklio vizualas, kurį žiūrovai išvys jau kovo viduryje.

„Mes – teatro „Kitas kampas“ aktoriai esame kaip tam tikras klanas gerąja šio žodžio prasme – su savu mąstymu, pasaulėžiūra ir svajonėmis. Naujasis šou bei vizualas apie tai ir bus – apie bendrystę, kuri mums padeda siekti vieno tikslo“ – užuominomis apie spektaklio apipavidalinimą kalbėjo A. Bružas.

Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ premjeriniai „Improvizacijos kovų“ šou įvyks:

Kovo 28 d. 18 val. „Vilniaus Mažajame teatre“, adresu: Gedimino pr. 22, Vilnius;

 

Bilietais prekiauja bilietai.lt ir ticketmarket.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist