Teatras

Teatras „Kitas Kampas“ pristatė didžiausią improvizaciją savo istorijoje

Gruodžio 27 d. vakarą Vilniuje vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ pristatė didžiausią spektaklį teatro istorijoje – kalėdinę „Gero humoro dozę“. Jau aštuntąjį sezoną rodomas improvizacijų šou buvo pirmą kartą pristatytas didelei – beveik 2000 žiūrovų publikai. Anot aktorių, tai tik pradžia.

„Per šventes reikia dovanoti ne daiktus, o gerą nuotaiką“, – įsitikinę teatro „Kitas kampas“ akoriai, kurie į „Compensa“ koncertų salę susirinkusiems žiūrovams padovanojo tikrą geros nuotaikos užtaisą visiems ateinantiems metams. Šiek tiek daugiau negu dvi valandas trukusi kalėdinė „Gero humoro dozė“ buvo pilna gero humoro, dainų, poezijos, gyvos muzikos ir, be abejo, pirmą ir paskutinį kartą girdėtų bei matytų aktorių improvizacijų.


Kalėdinėje „Gero humoro dozėje“ kartu su žiūrovais improvizavo puikiai pažįstami teatro „Kitas kampas“ aktoriai: Audrius Bružas, Balys Latėnas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Aistė Lasytė. Gerą nuotaiką ant scenos aktoriams padėjo kurti gyvos muzikos grupė su pianistu Dmitrij Golovanov priešakyje.

 


Patyrę improvizacijos meistrai prisipažino, jog iki šiol didžiausias teatro istorijoje improvizacijų šou pareikalavo iš jų didesnių pastangų negu įprastai. „Didesnis žiūrovų skaičius ir didesnė erdvė pareikalavo daugiau energijos bei didesnio tempo. Todėl, prieš spektaklį reikėjo ypatingai susikaupti, kad ant scenos būtų galima atsipalaiduoti. Manau, jog mums pavyko padaryti, tai ką norėjome“, – teigė aktorius M. Nedzinskas.

Teatro gretose – daug naujų vardų

Kartu su teatro senbūviais ant kalėdinės „Gero humoro dozės“ scenos pasirodė ir būrys improvizacijos naujokų: Adelė Šuminskaitė, Gailė Butvilaitė, Marius Čižauskas, Laurynas Jurgelis ir Adomas Jasiukėnas.

Teatro meno vadovas, aktorius A. Bružas apie naujus improvizacijos teatro narius teigė: „Mes labai džiaugiamės, jog prie teatro pamažu prisijungia daug naujų žmonių. Mūsų tikslas yra perduoti jiems savo patirtis ir nuolatos drąsinti eiti pirmyn, jie turi mus peraugti. Šiandien scenoje įvyko tam tikras naujų aktorių krikštas, kadangi jie pirmą kartą pasirodė prieš tokią didelę auditoriją“.

 

Ką teatras ruošia 2017-aisiais?

Teatras „Kitas kampas“ savo žinioje turi jau du Lietuvos rekordus: prieš ketverius metus aktoriai improvizaciją surengė lėktuve, skrendančiame 10-ies kilometrų aukštyje, o šių metų pavasarį buvo pristatytas net 7 valandų trukmės improvizacijų maratonas. Teatro „Kitas kampas“ aktoriai neketina nustoti stebinti ir 2017-aisiais metais žiūrovams yra paruošę dar daugiau staigmenų.


Aktorius K. Glušavejas apie ateinančių metų planus sakė: „Kitais metais mes ketiname pristatyti net du naujus spektaklius. Vienas jų bus naujo formato, ypatingai interaktyvus, o kitas – kur kas labiau dramiškas negu iki šiol mūsų kurti pasirodymai. Tačiau apie viską plačiau – jau netrukus, pavasarį“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button