Teatras

Rankų šešėlių teatras regionų vaikus kviečia į nemokamą spektaklį

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva” šį pavasarį vykdo savo naujausio, kupino subtilios išminties spektaklio vaikams „Mikė Pūkuotukas ir KITI” sklaidą Lietuvos miestuose ir regionuose. Spektaklis aplankys visus Mikės Pūkuotuko gerbėjus – Dieveniškėse, Rūdiškėse, Kaišiadoryse, Molėtuose, Jiezne, Kavarske, Veisiejuose ir Dauguose ir pakvies pasinerti ne tik į šmaikščius nuotykius, bet ir į žaismingą rankų šešėlių teatrą.

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva” vienintelis Lietuvoje kuria spektaklius į juos įtraukdamas unikalią, retai naudojamą ir gilias tradicijas turinčią rankų šešėlių teatro techniką. Šią teatro techniką sukūrė ir jos tradicijas pradėjo puoselėti kartvelų rankų šešėlių teatras „Budrugana Gagra” (rež. Gela Kandelaki), kuriame „Budrugana Lietuva” teatro aktoriams ir teko unikali galimybė išmokti šios retai pasaulyje sutinkamos ir itin retai teatre naudojamos rankų šešėlių teatro technikos. Šįkart paslaptinga rankų šešėlių teatro magija įtaigiai persipindama su aktorių vaidyba į sceną perkelia geraširdžio, visų vaikų mėgstamo ir mylimo personažo meškiuko Mikės ir jo draugų istorijas. 

„Mikė Pūkuotukas ir KITI”  – tai interaktyvus spektaklis skirtas pradinių klasių amžiaus vaikams,  sukurtas pagal vienos populiariausių A.A. Milne knygos „Pūkuotuko pasaulis“ ištraukas. Spektaklio autorės jaunuosius žiūrovus kviečia atrasti nepaprastai iškalbingą rankų šešėlių teatro pasaulį bei pakeliauti po paslaptingąją Šimtamylę girią. Girioje žiūrovai kartu su Mike Pūkuotuku bei jo draugais, pasiners į netikėtus nuotykius, kartu įveiks iškilusius iššūkius ir švęs draugystės dovaną. 

 

Naivaus, geraširdžio spektaklio pagrindinio veikėjo Mikės Pūkuotuko išmintis primins žiūrovams draugystės, meilės ir atidumo vienas kitam jausmus. Todėl spektaklis tikrai sudomins ne tik jaunuosius žiūrovus, bet ir jų tėvelius. 

„Kai tik tave pamačiau, iš karto supratau, kad mūsų laukia nuotykiai.“ – šiais Mikės Pūkuotuko žodžiais spektaklio kūrėjos kviečia žiūrovus susitikti ir pasinerti į spektaklyje jūsų laukiančius nuotykius. 

Spektaklio režisierė ir dramaturgė Miglė Remeikaitė, vaidina aktorės Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė.

 

Spektaklis „Mikė Pūkuotukas ir KITI” bus rodomi:

Balandžio 4 d. 12:00 – Dieveniškių laisvalaikio salė,
Balandžio 14 d. 12:00 – Rūdiškių kultūros centras,
Gegužės 5 d. 12:00 – Kaišiadorių kultūros centras,
Gegužės 12 d. 12:00 – Molėtų kultūros centras,
Gegužės 19 d. 12:00 – Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras,
Gegužės 26 d. 12:00 – Anykščių kultūros centro Kavarsko skyrius,
Birželio 2 d. 12:00 – Veisiejų kultūros centras,
Birželio 9 d. 12:00 – Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Daugų skyrius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button