Teatras

Kirtimų kultūros centre – interaktyvus spektaklis vaikams

Įsibėgėjant kalėdinių renginių maratonui, Kirtimų kultūros centras 2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienį, 15 val.  kviečia atokiau nuo Vilniaus miesto centro gyvenančius vaikus pasitikti šventes kartu su interaktyviu šokio teatro „Papi Dapi fish“ spektakliu „VVV+v“ (Virvė-Virvelė-Virvytė-Virvogalis).

„VVV+v“ – tai fantastiška vaizduotės kelionė, pilna atrakcijų bei įvairių spendimų paieškų: „Kas yra virvė? Kam ji naudojama? Pririšti? Pakelti? Patraukti? O jei virvė būtų jausmas, ką ji simbolizuotų? Ryšį? Draugystę? Pagalbą? Meilę? Pyktį? Pokalbį?“.

Šioje kelionėje vaikus lydės orginali kompozitoriaus Sauliaus Petreikio sukurta muzika ir du profesionalūs šokėjai: aktorius, choreografas, Auksinio scenos kryžiaus nominantas Petras Lisauskas ir šokėjas Mantas Černeckas. Jie padės mažiesiems žiūrovams užsimegzti tarpusavio ryšius, padėsiančius ir pramogaujant, ir sprendžiant iškylančius sunkumus. Spektaklio metu vaikai įsitikins, kad ko nors siekiant drauge, galima pakelti, patraukti ir pati didžiausią daiktą (o gyvenime – problemą), supinti tvirtą draugystės saitą, ar iš virvogalio susikurti patį smagiausią žaislą.

 

Po pasirodymo mažieji žiūrovai bus kviečiami pasilikti pokalbiui – žaidimui su spektaklio autoriais.

Įėjimas nemokamas. Spektaklis vyks Kirtimų kultūros centre, Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button