Teatras

Keturios teatro „Kitas kampas” sezono uždarymo kovos: kas išliks gyvi?

Du vakarai ir net keturi interaktyvūs improvizacijų šou – taip bus uždarytas aštuntasis profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ sezonas. Birželio 14 ir 15 d. Vilniaus gyventojai ir svečiai galės išvysti keturis „Improvizacijos kovų“ šou bei tapti liudininkais to, apie ką teatro aktoriai sako: „Tai azartiškiausias teatrinis žanras pasaulyje “.

Idėja sukurti varžybinės dvasios bei dar daugiau nežinomybės kupiną improvizacijų šou brendo seniai, o fiziškai „Improvizacijos kovų“ premjerai, kuri įvyko šį pavasarį, ruoštąsi ne vieną mėnesį. „Improvizacijos kovose“ dvi atsitiktinai suburtos aktorių komandos improvizuodamos kaunasi tarpusavyje siekdamos pelnyti vakaro nugalėtojų vardą. Vakaro baigtis – žiūrovų rankose.

„„Improvizacijos kovos“ – neabėjotinai reikšmingiausias aštuntojo teatro sezono įvykis. Dėl to, jį uždaryti nusprendėme žiūrovus pakviesdami būtent į „Improvizacijos kovas“, – sakė teatro aktorius ir vadovas Audrius Bružas.

 

Paklaustas, ko žiūrovai gali tikėtis atvykdami į vieną iš pasirodymų, aktorius teigė: „Daug juoko, teigiamos energijos ir žinoma, netikėtos bei kūrybiškos kovos. Žiūrovai nepamatys kraujo ar agresijos, bet pamatys daug azartiško žaidimo. Kadangi, improvizacijos teatras – tai žaidimas, kuriame skirtingomis emocijomis ir siužetais yra kuriama gera nuotaika“, – kalbėjo improvizacijos profesionalas.

Du vakarai – keturi šou: iššūkis ar vieni juokai?

Šou „Improvizacijos kovos“ bus parodytos net keturis kartus, du vakarus iš eilės. Jeigu žiūrovui tai gali atrodyti, iš tiesų, nemenkas iššūkis, improvizatoriui – tai lengvai įgyvendinamas uždavinys.

 

„Man improvizuoti yra didelis malonumas, todėl du spektakliai per vakarą – nėra didelis iššūkis. Kiekviena kova skirtinga ir unikali, kiekvieną kartą lipant ant scenos, tu nežinai kas bus. Kiekvieną kartą ir žiūrovai skiriasi: kartais jie atviresni, kartais – santūresni, o kartais itin reiklūs ir atidūs. Vyksta nuolatiniai energetiniai mainai. Visame tame labai daug žavesio ir įdomumo, kuris nevargina, o priešingai – veda pirmyn“, – kalbėjo teatro aktorius ir režisierius K. Glušajev.  

Kovose drauge su A. Bružu ir K. Glušajev susirungs ir kiti improvizacijos profesionalai – aktoriai: Martynas Nedzinkas ir Balys Latėnas bei jaunieji improvizatoriai: Aistė Lasytė, Marius Čižauskas, Oskar Vygonovski, Gailė Butvilaitė ir Laurynas Jurgelis.

 

Paskutiniai „Improvizacijos kovų“ šou šį sezoną Vilniaus žiūrovams bus parodyti:

Birželio 14 d. 18 val. ir 20:30 val. „Vilniaus mažajame teatre“.

Birželio 15 d. 18 val. ir 20:30 val. „Vilniaus mažajame teatre“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button