Teatras

Kakė Makė atkeliauja į „Domino“ teatrą

„Domino“ teatrui ir „Alma littera“ pradėjus bendradarbiavimą, nuo šiol mažieji teatro mylėtojai savo mylimus herojus Kakę Makę ir Netvarkos nykštuką galės sutikti „Domino“ teatre. Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ tampa „Domino“ teatro repertuaro dalimi – kaip ir kiti repertuaro spektakliai, jis bus rodomas kiekvieną mėnesį Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

„Labai džiaugiamės pradėję bendradarbiavimą su „Alma littera“. Iki šiol pristatėme tik kelis pasirodymus vaikams, tačiau pastebėję kokybiškų spektaklių vaikams poreikį, šiandien „Domino“ teatro repertuarą papildome profesionaliu bei didelio susidomėjimo Lietuvoje sulaukusiu spektakliu mažiesiems „Kakė Makė ir atversta knyga“. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas bus sėkmingas ne tik „Alma littera“ ir „Domino“ teatrui, tačiau dovanos daugybę gerų emocijų mažiesiems žiūrovams,“ – sako „Domino“ teatro vadovė Diana Bukantaitė-Kutkevičienė.

Leidyklos „Alma littera“ vadovei Danguolei Viliūnienei smagu, kad žaismingą Kakės Makės spektaklį nuo šiol pamatyti galės visi Lietuvos vaikai: „Sukūrėme spektaklį, sulaukusį didelio populiarumo tarp Kakės Makės gerbėjų. Norėdami pradžiuginti kuo daugiau mažųjų žiūrovų, perduodame spektaklį „Domino“ teatrui, sukaupusiam  didelę patirtį organizuojant panašaus pobūdžio pasirodymus – spektaklius ir didesnius sceninius renginius. Tikime, kad bus užtikrinta spektaklio sklaida – kuo daugiau vaikų ne tik iš didmiesčių, bet ir iš mažesnių miestelių pamatys Kakės Makės nuotykius scenoje. O leidykla ir toliau visą dėmesį skirs Kakės Makės prekės ženklo vystymui ir turinio kūrimui.“     

 

Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ sukurtas pagal žinomos vaikų autorės Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Šio pasirodymo kūrybinė spektaklio komanda išlieka nepasikeitusi: pasirodymo režisierė Virginija Kuklytė, kompozitorius Faustas Venckus, spektaklyje vaidina profesionalūs Lietuvos aktoriai: Rokas Petrauskas, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Paulė Konstancija Giniotaitė, Adelė Teresiūtė-Aukštikalnė, Šarūnas Gedvilas ir kiti.

Pirmieji spektaklio „Kakė Makė ir atversta knyga“ pasirodymai įvyks jau šią vasarą – liepos 17 d. ir rugpjūčio 21 d. savo mylimą heroję Kakę Makę ir jos draugus bus galima išvysti modernioje, puikią garso ir šviesų kokybę užtikrinančioje Palangos koncertų salėje. Daugiau informacijos ir bilietai: www.dominoteatras.lt/

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button