Teatras

Improvizacijos teatras „Kitas Kampas“ kviečia į didžiausią spektaklį savo istorijoje

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ švenčių proga žiūrovams paruošė šį tą ypatingo. Iš karto po Šv. Kalėdų, gruodžio 27 d. bus pristatytas didžiausias teatro istorijoje – kalėdinis improvizacijos spektaklis „Gero humoro dozė“. Geros nuotaikos užtaisas visiems metams – garantuotas.

„Geriausia dovana – teigiamos emocijos“, – teigia britų mokslininkai ir tuo įsitikinę teatro „Kitas kampas“ aktoriai, kurie kviečia per šventes dovanoti ne daiktus, o gerą nuotaiką. Juokas gydo sielą, gelbsti santykius, saugo nuo širdies ligų, valo plaučius, malšina skausmą ir degina kalorijas.

„Mes norime paneigti mintį, jog Šv. Kalėdos – tai rūpestis ir vargas, prasidedantis ir besibaigiantis prekybos centruose. Per šventes mes kviečiame grįžti prie paprastų dalykų, o juokas – vienas iš paprasčiausių ir gražiausių dovanų, kokias galime padovanoti artimiausiems”, – teigė teatro meno vadovas, aktorius Audrius Bružas.

 

Kalėdinėje „Gero humoro dozėje“ be A. Bružo su žiūrovais improvizuos puikiai pažįstami teatro aktoriai: Balys Latėnas, Kiril Glušajev, Mantas Vaitiekūnas, Martynas Nedzinskas ir Aistė Lasytė. Žiūrovų laukia ne tik pačios netikėčiausios aktorių improvizaijos, tačiau ir daug šventinių siurpizų. Gerą nuotaiką ant scenos aktoriams padės kurti gyvos muzikos grupė su pianistu Dmitrij Golovanov priešakyje.

„Tai pats didžiausias ir nuotaikingiausias „Kito kampo“ spektaklis teatro istorijoje“, – teigė teatro aktorius K. Glušavejas, – „Jo metu mes ne tik improvizuosime, tačiau ir dainuosime, grosime, deklamuosime eiles, kalbėsimės, linkėsime vieni kitiems geriausių dalykų ir t.t. Visko aprėpti ir atskleisti negaliu, nes bus neįdomu“.

Kalėdinė „Gero humoro dozė“ įvyks gruodžio 27 d. „Compensa“ koncertų salėje, Vilniuje. Renginio pradžia: 19 val.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button