Vasario 25 d. penktą kartą mieste įvyks gatvės šokių kovos „Vilnius Street Battle 2017“. Jas išvysti galėsite muzikiniame teatre „Legendos klubas“. Dvi scenos, du vedėjai, du diskžokėjai ir šeši pasaulinio lygio teisėjai – Caleaf (Amerika), Bboy Kuzya (Lenkija), Bboy Wing (Pietų Korėja), Franqey (Prancūzija), Bgirl AT (Suomija), Martha (Uganda) žada intriguojančias šokių kovas ir nepamirštamą gatvės šokių vakarėlį! Šokėjų iš 20 pasaulio šalių laukia net 3200 eurų prizinis fondas! O turnyro žiūrovai išvys ne tik įnirtingas kovas, bet ir specialų merginų „Golden age“ iš „X faktoriaus“ pasirodymą.

„Šių metų „Vilnius Street Battle“ akcentas – merginų galia ir įkvėpimas hip-hop’o kultūroje. Pirmą kartą turnyro istorijoje tarp teisėjų bus dvi merginos: Bgirl AT (Suomija) – ji ne viename pasauliniame čempionate įveikė vaikinus ir Martha (Švedija) – pirmoji mergina istorijoje, kuri 2010 m. laimėjo reikšmingiausią pasaulyje gatvės šokių turnyrą „Juste Debout“ Paryžiuje.

Be to, į renginio programą įtraukta nauja kategorija, kurioje kovos tik merginos šokančios breiką. Praeitais metais mergaitės Liepa ir Atėnė, kurioms tebuvo dešimt metų, nušluostė nosį visiems kitiems dalyviams – „Hip hop kids“ kategorijoje buvo įvertintos teisėjų iš užsienio šalių ir pasidalijo pirmąsias vietas. Jos ant kojų pakėlė ne tik žiūrovus, bet ir garsiausias, visko mačiusias gatvės šokių žvaigždes“, – turnyrą pristato jo organizatorius, gatvės šokių mokyklos „SKILLZ“ įkūrėjas Dmitrijus Fofonovas.

„Mes jokiu būdu neteigiame, kad šokį galima vertinti pagal lytį – tiek vaikinai, tiek merginos gali būti puikūs šokėjai. Šokis, nepaisant lyties, reikalauja daug ištvermės, darbo ir didelės motyvacijos. Ir tik praėjus nemažą atkarpą kelio, aplinkiniai pamatys, ko esi vertas ir pradės tave gerbti. Deja, bet labai dažnai turnyruose dominuoja vaikinai ir merginos negauna tinkamo dėmesio – tai nėra teisinga“, – šių metų  „Vilnius Street Battle“ temą plėtoja D. Fofonovas.

Žiūrovai yra kviečiami į pagrindinę renginio dalį, prasidedančią 17 val., tačiau su tuo pačiu bilietu entuziastai turės galimybę stebėti atrankas jau nuo 10 val. ryto. Ir, žinoma, visi renginio svečiai, organizatoriai, šokėjai ir žiūrovai vienu ritmu judės dūzgėse po turnyro „Plum Bum Bar“ bare.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist