Pramogos

Socialinių tinklų žvaigždės renginiuose galės lankytis nemokamai

Tokią žinią skelbia bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ ir šiandien pradeda renginių ambasadorių paiešką. Norintiems dalyvauti atrankoje į ambasadoriaus poziciją keliama vienintelė sąlyga – jų paskyra socialiniame tinkle „Instagram“ turi turėti bent 3 tūkst. sekėjų.

Renginių ambasadoriai galės nemokamai lankytis beveik visuose renginiuose, į kuriuos bilietus platina „Tiketa“. Už tai jų socialiniame tinkle bus prašoma pasidalinti įspūdžiais ir nuomone apie aplankytą renginį.

„Ambasadorių tinklu sieksime parodyti, kaip kokybiškai laisvalaikį galima praleisti renginiuose ir skatinsime juose lankytis. Tad jungtis kviečiame socialinio tinklo naudotojus iš visos Lietuvos, ne tik iš didžiųjų miestų. Juk ir mes platiname bilietus į renginius visoje Lietuvoje“, – sako bendrovės „Tiketa“ Marketingo skyriaus vadovė Živilė Koncevičienė.  

 

Bendrovė siekia suburti tvarų ambasadorių tinklą, kurį sudarys bent šimtas aktyvių „Instagram“ naudotojų ir renginių lankytojų. Kadangi tai ilgalaikis projektas, ambasadorių tinklas bus nuolat plečiamas.

„Nepriklausomų žmonių atsiliepimai ir potyriai – geriausias būdas suprasti, koks buvo renginys. Be to, renginių ambasadoriai mums leis į renginius pažvelgti kitomis – ne rinkos profesionalo, o renginio lankytojo – akimis“, – sako Ž. Koncevičienė. 

„Tiketa“ per metus išplatina bilietų į maždaug 10 tūkst. renginių visoje Lietuvoje. Vien šiuo metu galima rinktis iš daugiau nei 3 tūkst. renginių – koncertų, spektaklių, sporto varžybų, festivalių, parodų ir kt.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button