Pramogos

„Siemens“ arena nušvis trispalvės spalvomis

Vilniaus „Siemens“ arena jungiasi prie visuomeninės socialinės akcijos „Keliu vėliavą“ ir jau vasario 10-osios, šeštadienio, vakarą nušvis Lietuvos trispalvės spalvomis. Taip arena pradės šventinę renginių savaitę, kurią lydės ir daugiau šalies atkūrimo šimtmečiui pažymėti skirtų staigmenų žiūrovams.

„Džiaugiamės, kad šiemet gimė graži iniciatyva, kviečianti iškelti vėliavą. Vos apie ją išgirdome, žinojome, kad būtinai būsime jos dalimi – juk „Siemens“ arena svarbi ne tik Vilniaus miestui, bet ir visai šaliai. Čia pramogauti renkasi tūkstančiai lietuvių ir svečių. Tad sieksime, kad areną nuspalvinsianti vėliava matytųsi iš toli ir būtų simbolis, visą savaitę primenantis apie Lietuvos gimtadienį“, – sako „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis ir kviečia 100-mečio jubiliejų švęsti sostinės arenoje.

Planuojama, kad geltona, žalia ir raudona „Siemens“ arena nusidažys šeštadienį, apie 18 val. vakaro, kuomet visiškai sutems. Trispalve arena švies tamsiuoju paros metu visą savaitę, iki vasario 16 d., kuomet šventinė savaitė pasieks kulminaciją.

 

Lietuvos gimtadienį vasario 16-ąją „Siemens“ arenoje žiūrovai kviečiami švęsti kartu su didingu istoriniu miuziklu „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Jau dabar žinoma, kad šis miuziklo parodymas bus kitoks nei kada rodytas anksčiau – jis prasidės miuzikle pasirodančių artistų atliekamu Lietuvos himnu. Tačiau vakaro staigmenos tuo nesibaigs. Per pertrauką žiūrovų lauks ypatinga saldi „Siemens“ arenos dovana – valstybės šimtmetį bylojantis net 100 kg tortas.

Visgi, pirmasis Lietuvos atkūrimo šimtmečio renginys „Siemens“ arenoje vyks sekmadienį, vasario 11 d., kuomet ant parketo susitiks Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Į šią visuomet daug aistrų sukeliančią ir didžiulio krepšinio gerbėjų dėmesio sulaukiančią dvikovą susirinks pilna arena. Šventinę gimtadienio nuotaika žiūrovams bus kuriama vos įėjus pro duris – jų laukia įvairios atrakcijos ir, žinoma, arenos bendrosiose erdvėse skambančios tik lietuviškos melodijos.

 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button