Energetikos ir technikos muziejus išplėtė stogo terasą, kuri nuo šiol bus prieinama vilniečiams bei miesto svečiams ir po muziejaus darbo laiko.

Atidarymo proga gegužės 26 d. vyks nemokamas grupės „Mėlyna“ koncertas, „What a Jazz“ šokių pamokos, ekskursijos, dieną – šeimų laikas: vaikai su tėvais pūs burbulus, dūks „Raganų puotoje“ ir stebės chemijos šou. Veiklos su animatoriais ir gidais – nemokamos.

Gegužės 26 d. taip pat yra nemokamai lankomas muziejų sekmadienis. 

Atnaujintoje ETM stogo terasoje muziejaus svečių lauks jogos užsiėmimas su profesionalia instruktore Ana Novickaja. Ana – Indijoje sertifikuota Tibetietiškų dubenų garso meditacijos grupinių ir individualių praktikų vedlė, šiuolaikinio šokio ir kūno plastikos mokytoja plečianti savęs ir pasaulio pažinimą per įvairias meno disciplinas bei jogos praktikas. Jogos metu bus atliekami lengvi tempimo pratimai, kurie padės atsipalaiduoti ir gerins nuotaiką.

ŠEIMOS LAIKAS

Gegužės 26 d. kviesime šeimas kokybiškai ir linksmai praleisti laisvalaikį. Čia jūsų lauks unikalus chemijos šou, kurio metu išvysite kaip 198 laipsnių šalčio skystas azotas virsta debesimis ir sužinosite, kokiu būdu galima ugnį laikyti savo delnuose. Užsiėmimo metu išmoksite, kas yra neNiutoninis skystis ir kaip jį pasigaminti bei išsiaiškinsite, kaip formuojasi tornadai. Atkūrus jo susidarymo sąlygas, terasoje sukursime tikrų tikriausią ugnies viesulą.

Iš magiškų miško gludumų į ETM stogo terasą atskries fėjos, kurios mažųjų muziejaus lankytojų veidus puoš dažais, įkūnijant į norimus gyvūnus, fėjų dulkėmis ir blizgiais papuošimais, o plaukus dekoruos plunksnomis bei spalvotomis kasytėmis. „Whispers of the Deep” erdve rūpinsis Alisa ir Modesta.

Šventės metu pūsime burbulus, vaišinsimės šerbetiniais ledais, o gerą nuotaiką ir išskirtinę muziką lankytojams dovanos Dj Eroott.

Sekmadienio popietę „What a Jazz“ šokių pamokoje. „What a Jazz“ – profesionali svingo šokių ir džiazo studija kviečia šokti kartu ETM terasoje. Čia skambės svingelis, plojimas į ritmą, kojų trepsėjimas bei juokas. Apsilankykite nemokamoje šokių pamokoje su draugais ar artimaisiais ir šokite džiazo ritmu!

NEMOKAMAS KONCERTAS

Gegužės 26 d. 19 val. vasaros atidarymo šventę vainikuos nemokamas grupės „Mėlyna“ koncertas.

Alternatyvaus roko grupė „Mėlyna“ pasižymi melodingomis gitaromis, stipria mušamųjų sekcija bei svajingu ir stipriu, Beatos Beatričės balsu. Mėlyna 2020 m. tapo Baltijos šalių grupių konkurso „Novus” pirmos vietos nugalėtojais, bei grupių konkurso „Garažas’20” antros vietos nugalėtojais. 2021 m. išleido albumą „Atgaiva”, 2023 m. – „Nuvytusi Meilė”. Taip pat tapo nominantais M.A.M.A.2023 metų roko grupėje.

PROGRAMA

10.00–11.30 val. Jogos užsiėmimas su instruktore Ana;
11.30–14.00 val. Šeimos laikas: įtraukiančios veiklos šeimai, kurių metu pūsime burbulus, dūksime „Raganų puotoje“ ir stebėsime neįtikėtiną chemijos šou;
14.00–15.00 val. Ekskursija stogo terasoje;
15.00–16.00 val. Ekskursija stogo terasoje;
16.00–17.00 val. „What a Jazz“ šokių pamoka;
17.00–18.00 val. Šokiai terasoje;
19.00–20.00 val. Grupės „Mėlyna“ koncertas.

Skaniu maistu ir gėrimais pasirūpins stogo terasos kavinė „Elektrinė“.

Primename, kad paskutinį mėnesio sekmadienį muziejus lankomas nemokamai. Šiuo metu muziejuje galima aplankyti: parodą  „November. Alpha. Tango. Oscar.“, „Pramonės ekspozicija“ „Technikos mokslas ir technika vaikams“. Taip pat, apsilankyti populiariausioje muziejaus erdvėje Virsmo salėje ir interaktyvioje parodoje „Archimedas ir jo laikas“.  Jose lankykitės už papildomą 3,5 Eur/asm. mokestį.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist