Renginiai

Žirmūnuose siaus festivalis „Ne-miegantys rajonai“

Rugsėjo 6 d., 18.00 val., žirmūniečius, jų kaimynus ir visus norinčius vilniečius kviečiame prie Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų (Žirmūnų g. 1E, Vilnius), kur NE-MIEGANTYS RAJONAI renginių programą tęs su nemokamomis veiklomis visai šeimai bei kino po atviru dangumi peržiūra.

PROGRAMA

18.00–21.00 val. Kūrybiškas užsiėmimas visai šeimai „Rajonas, upė ir žmogus”.

Architektų Gabrielės ir Antano Šarkauskų (Š A atelier) vedamas užsiėmimas Žirmūnų jaunuosius gyventojus pakvies pasivaikščio po rajoną Neries upės pakrante, o sugrįžus į dirbtuvėles pasitelkti vaizduotę. Naudojant kartono detales, popierių ir kitas paprastas priemones kartu sukursime savo rajono viziją!

 

Užsiėmimo dalyvių amžius – 7-12 m. Mažamečiams (7-10 m.) rekomenduotina atvykti su tėvais. Į užsiėmimą prašome registruotis iš anksto adresu [email protected]
Susitikimo vieta – Šilo tilto prieigos Žirmūnų pusėje.

18.00-20.00 val. Kūrybinės dažymo dirbtuvės „Dovana namams“ su VIVACOLOR.

Užsukite į dirbtuves, kuriose daiktai atgimsta naujam gyvenimui ir iš dažų skardinių pasigaminkite unikalius kūrinius namams. Paprasta skardinė ją nudažius gali virsti spalvinga vaza rudeniniams lapams, pieštukine ar žvakide. Tikra dovana jūsų namams!

 

Dirbtuvių metu apie dažymą Jus konsultuos dažų ekspertai. Ateikite su klausimais!

18.00–22.00 val. Grafikos dirbtuvėlės „Atvirlaiškis Vilniui“

Šio užsiėmimo metu kursime spalvingus atvirlaiškius arba knygų skirtukus, naudodami skirtingus antspaudus su žymiausiais Vilniaus simboliais bei architektūros statiniais.

 

18.00-22.00 val. Pyraginės

Visi kartu sukurkime jaukią šventę mikrorajono gyventojams. Į renginio erdvę atsineškite savo firminį pyragą ir pavaišinkite kaimynus! Tuo tarpu festivalio draugė kepyklėlė „Crustum“ renginio svečius vaišins nuostabaus skonio eklerais.

Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos užsiėmimai festivalio erdvėje:

 

18.00–20.30 val. Virtualios realybės stotelė

Biblioteka pakvies virtualios realybės fanus sudalyvauti žymiojo Cirque du Soleil meksikietiškoje fiestoje arba išmėginti savo jėgas virtualiame ping pongo mūšyje.

18.00–20.30 val. Skambanti biblioteka

 

Bibliotekos vinilinių plokštelių kolekcijos pristatymas. Išskirtinių kūrinių bibliotekoje suras tiek džiazo ar klasikos, roko, pop ir kitų muzikos stilių gurmanai. Be to, Vilniaus centrinė biblioteka – vienintelė vieta Vilniuje, kurioje plokšteles galima pasiskolinti į namus nemokamai!

18.00–22.00 val. Kaimynų knygų mainai

Atsineškite savo perskaitytas knygas ir jas iškeiskite į dar neskaitytas! Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka kviečia kaimynus mainytis knygomis. Specialiai paruoštoje festivalio knygų mainų lentynoje palikite savo perskaitytas knygas, o jus dominančius leidinius pasidovanokite sau ir skaitykite juos namuose.

18.30 val. Ekskursija po Žirmūnų mikrorajoną kartu su „Gatvės gyvos“ gidu.

Pažinkite Žirmūnų istoriją ir atraskite dar nematytas vietas. Dalyvavimas ekskursijoje nemokamas, tačiau maloniai prašome registruotis iš anksto el. p. [email protected]

20.30 val. Kino po atviru dangumi peržiūra.

Filmas „Nuostabieji lūzeriai“ (2017 m., 1 val. 11 min.)

Režisierius: Arūnas Matelis
Operatoriai: Mark Olexa, Ivars Zviedris, Simone Rivoire, Giordano Bianchi, Valdis Celmins, Audrius Kemežys, Giacomo Becherini, Paolo Beniti, Vincent O’Callaghan, Arūnas Matelis, Fabio Saba, Jose Luis Gonzales

Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda.

Renginio metu svečius vaišinsime arbata „Žolynėlis“, fotografuosimės prie „Ne-miegančių rajonų“ foto stendo.

Renginys – NEMOKAMAS

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button