Renginiai

Žemėlapis „Vilnius Vaikams“ kvies patirti miestą žaidžiant

Unikalus miesto patirčių žemėlapis-žaidimas „Vilnius vaikams“ kviečia atrasti ir patirti!

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su gatvės gyvos vaikams šiuo projektu Senamiestį paverčia interaktyvaus žaidimo lenta tam, kad paskatintų ir suteiktų priežastį šeimoms praleisti daugiau prasmingo laiko drauge bei žaidimo pagalba supažindintų mažuosius su miestu. Įveikę maršrutą bei susikūrę savitą interpretaciją kiekvienas jų taps Senamiesčio ekspertais – gaus tai liudijančius pažymėjimus.

Žemėlapis įdomiausias 7-10 metų vaikams, tačiau puikiai tinka įvairaus amžiaus žaidėjams.

 

Pasiimkite savo nemokamą žemėlapį artimiausiame Vilniaus Turizmo informacijos centre:

• Pilies g. 2
• Didžioji g. 31

Daugiau apie unikalų žemėlapį-žaidimą „Vilnius vaikams“:

 

„Vilnius vaikams“ įtraukia bei moko orientuotis žemėlapyje. Per žaidimą ir užduotis vaikai skatinami įsiminti įdomias miesto istorijas, perleisti jas per asmeninę patirtį.

Specialiai sukurtas maršrutas yra sudarytas iš 15 netipinių lankytinų vietų, apie kurias net ir retas suaugęs daug žino: drambliukų, ant nugaros laikančių šachmatų lentą skulptūra, 1931 m. potvynio žyma ant bibliotekos sienos, šimtametės meškiukų figūros ant parduotuvės fasado ir kt. įdomybės. Kūrybiškos užduotys ties kiekvienu vaikams įdomiu objektu leis atsiskleisti mažųjų kūrybiškumui ir fantazijai.

Pagrindinis projekto tikslas – jog miestas vaikams „prabiltų“ – skulptūros, pastatai imtų pasakoti istorijas ir jaunieji vilniečiai ne tik pažintų, bet ir leistųsi į dialogą su jomis.

 

Įveikę maršrutą mažieji galės ir patys tapti gidais savo bičiuliams ir klasiokams. Apsilankę kiekviename objekte vaikai sugrįžę į Turizmo informacijos centrą gaus paskatinimą – patrauklų lipduką, kuris taps tarsi Senamiesčio eksperto pažymėjimu.

Žemėlapio turinio autoriai – Gatvės gyvos vaikams, kurie savo veiklose remiasi patirtimis grįsta edukacija. Kūrybiniai sprendimai – dizaino agentūros FOLK. Žemėlapio iliustracijas kūrė Indrė Vaiciukaitė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button