Renginiai

VU chorai kviečia giedoti „Tautišką giesmę“

Liepos 6 d. prie Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centro įėjimo (M. K. Čiurlionio g. 21) VU chorai „Gaudeamus“, „Pro musica“ ir „Virgo“ kviečia kartu giedoti „Tautišką giesmę“.

Jau ne pirmą kartą VU chorai kviečia prisidėti prie šios dar 2009-aisiais kilusios iniciatyvos, kai viso pasaulio lietuviai vienu metu gieda „Tautišką giesmę“. VU chorų meno vadovė Rasa Gelgotienė tikisi sulaukti daugiau kaip 50 choristų ir ragina prie jų prisijungti VU bendruomenės narius ir vietos gyventojus.

20.55 val. renginys prasidės chorų atliekamais kūriniais „Kur giria žaliuoja“ ir „Gaudeamus“. Lygiai 21 val. pakviesime giedoti „Tautišką giesmę“. Prisijungti gali visi norintys – giedoti tik „Tautišką giesmę“ ar ir prieš tai atliekamus „Kur giria žaliuoja“ ir „Gaudeamus“.

 

„Choristai mėgsta visas tautiškas akcijas ir renginius. Labai džiugu, kad jaunimas tikrai nuoširdžiai išgyvena patriotinius jausmus ir visad noriai išreiškia savo meilę Tėvynei. Mes, chorų dirigentai, tą nuoširdumą labai jaučiame – stipriausiai, žinoma, Dainų šventėse, bet ir kitomis progomis jie mėgsta giedoti „Tautišką giesmę“ bei „Kur giria žaliuoja“, – džiaugiasi VU chorų meno vadovė R. Gelgotienė.

Liepos 6 d. 20.55 val. R. Gelgotienė kviečia susitikti prie VU Kultūros centro įėjimo lauke (M. K. Čiurlionio g. 21) ir giedoti „Tautišką giesmę“ kartu, saugiu vėliavos atstumu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button