Renginiai

Vingio parke – „The Roop“ palaikymo „flashmobas“

Sveikatingumo klubai „Impuls“ ir „Lemon“, prisidėdami prie „Eurovizijos“ dainų konkurse pasirodysiančių Lietuvos atstovų „The Roop“ palaikymo akcijos, Vilniuje, Vingio parke, surengs „flashmobą“ ir lauko grupinę treniruotę. Prie jos prisijungti galės iki 50 žmonių. Vilniaus miesto savivaldybė tokiai iniciatyvai pritarė ir suteikė leidimą.

„Linkėdami didžiausios sėkmės grupei „The Roop“ vilniečius ir miesto svečius kviečiame dar plačiau paskleisti geltonąją „Discoteque“ pozityvumo bangą. Žinoma, norėtume, kad prie akcijos prisijungtų kuo daugiau žmonių, bet šiuo atveju saugumas yra svarbiausias, todėl laikysimės visų nustatytų reikalavimų bei rekomendacijų“, – komentuoja „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

„Flashmobo“ dalyviai kviečiami pasipuošti bent viena geltona aprangos detale ir prisijungti bendram šokiui pagal Lietuvos atstovų „Eurovizijos“ dainą. Po šokio laukia net trijų trenerių vedama specialiai šiam renginiui paruošta treniruotė.

 

Bandomasis renginys analizuojant viruso plitimą

Pasak V. Šiugždinio, kartu su palaikymu į „Euroviziją“ vykstantiems lietuviams vyksianti treniruotė taps bandomuoju renginiu, kuris prisidės prie ekspertų renkamų duomenų, analizuojant viruso plitimą. Tai suteiktų pagrindimo valdžios sprendimams ir leistų užtikrinčiau laviruoti tarp leistinų ir neleistinų veiklų.

„Pagal valdžios institucijų pasisakymus, sportuoti lauke bei viduje yra leidžiama ir skatinama, tačiau grupinėms treniruotėms taikomas iki vos 5 žmonių ribojimas patalpose ir iki 10 – lauke, manome, nėra pagrįstas. Grupinių treniruočių metu dalyviai neliečia vienas kito ir nesidalija įranga – tai bekontaktė veikla su trenerio priežiūra, kuri šiuo metu kitose Europos šalyse jau leidžiama tik ribojant plotą kiekvienam dalyviui, o ne žmonių skaičių. Tokio eksperimentinio renginio tikslas yra parodyti, kad stiprindami imunitetą visi turime būti lankstūs ir ieškoti būdų adaptuotis prie situacijos. Atvira treniruotė leis žmonėms pabūti kartu, pamatyti vienas kitą, užsiimti bendra veikla per saugų socialinį atstumą ir, žinoma, pagerinti sveikatą bei nuotaiką. To mums visiems dabar tikrai reikia“, – sako V. Šiugždinis.

50 kvadratinių metrų plotas kiekvienam dalyviui

Jau šį antradienį, gegužės 18 dieną, 18.30 val. Vingio parke Vilniuje įvyksiančiai treniruotei bus taikomos visos būtiniausios saugumo priemonės – užtikrinama socialinė distancija, vienam žmogui skiriant net 50 kvadratinių metrų plotą, bei vykdoma visų dalyvių registracija, garantuojant kontaktų atsekamumą.

 

Treniruotę ves trys profesionalūs „Impuls“ treneriai: Agnė Buta, Liutauras Kasparas ir Jekaterina Komisarova.

„Tuo atveju, jei eksperimentas patvirtintų tokio tipo užsiėmimų saugumą, tai leistų nuo buvimo tarp keturių sienų pavargusiems žmonėms prie savo veiklų pridėti vieną labai pozityvų ir sveiką užsiėmimą, o Vyriausybei racionaliau pažvelgti į ribojimus ir svarstyti jų laisvinimą, – komentuoja V. Šiugždinis. – Na, o treniruotės dalyvių energija, tikimės, įkvėps puikiam pasirodymui mūsų šalies atstovus „Eurovizijoje“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Patriotiškas

Visiems px…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button