Renginiai

Vingio parke organizuojama „Oranžinė šypsenos diena“

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projekto ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ” organizatoriai spalio 6d. (šypsenos dienos išvakarėse ) 15-17 valandą Vilniaus mieste Vingio parke organizuoja renginį „Oranžinė šypsenos diena“.

Saulėtas oranžinis traukinys vėl rieda per visą Lietuvą ir už jos ribų, keliadamas kartu su švietimo įstaigų bendruomenėmis į platų gamtos pasaulį, skleidžiant oranžinę šilumą ir dalinant šypsenas. Renginio metu, iš vasarą užaugintų moliūgų, bus sudėta saulėta oranžinė moliūgų šypsena, kuri skleis žinią „Gerumas valdo pasaulį“.
Renginio metu bus ne tik kuriama saulėta oranžinė moliūgų šypsena, einama kartu su policijos bičiuliu Amsiumi ,,Draugystės ratą“, bet ir dainuojama kartu su Lietuvos Pensininkų Sąjungos ,,Bočiai“ kolektyvu. Vilniaus l/d ,,Rūta“ pedagogai su ugdytiniais sušoks „Virėjų maršą“, parodys meninę kompoziciją ,,Gerumo žiedas“, Vilniaus Impuls Sveikatingumo klubo treneriai praves ,,Sveikuolių mankštą“, Kangoo Jumps fitnes šokliukai „nuskraidins“ į saulėtą Australiją. Kartu su asmenybės ugdymo centro ,,Motus“ komanda bus šokama gatvės šokius, o eko dirbtuvėlėse ,,Kita forma“ kiekvienas galės pasigaminti sau atminimo dovanėlę. Žirmūnų bendruomenės nariai, kartu su mažaisiais ugdytiniais, spalvų parašiutais leis oranžinius balionus (sveikatos palinkėjimus) į dangų. ,,Oranžinėje tyrimų labaratorijoje“ bus galimybė patikrinti nitritų ir nitratų kiekį vaisiuose ir daržovėse. Vaišinsimės moliūgų sveikuoliška sriuba. Susirinksime kartu ir parodysime mažos moliūgo sėklytės galingą jėgą, subūrusią visą Lietuvą ir lietuvius gyvenančius svetur, bendrai veiklai. Dalinkimės savo darbo vaisiais, sušildykime savo šypsenomis tuos, kuriems labiau to reikia, juk jos nieko nekainuoja, būkime nuoširdūs, išmokime stebinti ir stebėtis, džiaukimės kitų sėkme, auginkime savyje pasitikėjimą, rodykime gražų pavyzdį vaikams ir ugdykime gerumo, pakantumo, meilės jausmą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button