Kiek kartų eidami pro vieną ar kitą Vilniaus galeriją neužsukote į ją dėl tuščios erdvės įspūdžio? Kiek kartų nepavyko aplankyti planuotos parodos dėl laiko stokos ir vis užsitęsiančio atidėliojimo? Kiek kartų norėjosi sužinoti daugiau apie parodos idėją, nei yra pateikta anotacijoje? Naujos iniciatyvos „Vilnius Art Walk“ tikslas – kad tokių kartų būtų mažiau. Projektą inicijuojantys Vilniaus dailės akademijos studentai nuo kovo 18 d. kviečia į ekskursijų po Vilniaus galerijas ir meno centrus ciklą.

„Vilnius Art Walk“ – kas antrą šeštadienį vyksiančios ekskursijos po įdomiausias šiuolaikinio vizualiojo meno parodas. Jų metu bus aplankomos trys-keturios meno erdvės, kuriose esančius kūrinius pristatys menotyrininkės. Be to, ekskursijų dalyviai turės galimybę pabendrauti su parodų autoriais, kurie atskleis mažiau žinomus kūrybinės kasdienybės užkulisius. Pasivaikščiojimų pabaigoje bus tęsiamos diskusijos apie meną vaišinantis „Etno“ arbata.

Kovo 18 d. 12:30 val. organizatoriai kviečia į pirmąją ekskursiją po keturias Vilniaus senamiestyje veikiančias parodas: (AV17) galerijoje – Džiugo Šukio ir Mato Janušonio skulptūros parodą „Sutapimas“; Pamėnkalnio galerijoje – Rodiono Petroffo parodą „Abejonės ir ginčai“; galerijoje „Meno niša“ – solinę Elenos Balsiūkaitės-Brazdžiūnienės tapybos parodą „Šančių misterijos“; galerijoje „Vartai“ – Pauliaus Andriuškevičiaus kuruojamą grupinę parodą „Kūnas ir tamsa“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist