Renginiai

„Vilnius Art Walk“ kviečia į ekskursijas po parodas

Kiek kartų eidami pro vieną ar kitą Vilniaus galeriją neužsukote į ją dėl tuščios erdvės įspūdžio? Kiek kartų nepavyko aplankyti planuotos parodos dėl laiko stokos ir vis užsitęsiančio atidėliojimo? Kiek kartų norėjosi sužinoti daugiau apie parodos idėją, nei yra pateikta anotacijoje? Naujos iniciatyvos „Vilnius Art Walk“ tikslas – kad tokių kartų būtų mažiau. Projektą inicijuojantys Vilniaus dailės akademijos studentai nuo kovo 18 d. kviečia į ekskursijų po Vilniaus galerijas ir meno centrus ciklą.

„Vilnius Art Walk“ – kas antrą šeštadienį vyksiančios ekskursijos po įdomiausias šiuolaikinio vizualiojo meno parodas. Jų metu bus aplankomos trys-keturios meno erdvės, kuriose esančius kūrinius pristatys menotyrininkės. Be to, ekskursijų dalyviai turės galimybę pabendrauti su parodų autoriais, kurie atskleis mažiau žinomus kūrybinės kasdienybės užkulisius. Pasivaikščiojimų pabaigoje bus tęsiamos diskusijos apie meną vaišinantis „Etno“ arbata.

Kovo 18 d. 12:30 val. organizatoriai kviečia į pirmąją ekskursiją po keturias Vilniaus senamiestyje veikiančias parodas: (AV17) galerijoje – Džiugo Šukio ir Mato Janušonio skulptūros parodą „Sutapimas“; Pamėnkalnio galerijoje – Rodiono Petroffo parodą „Abejonės ir ginčai“; galerijoje „Meno niša“ – solinę Elenos Balsiūkaitės-Brazdžiūnienės tapybos parodą „Šančių misterijos“; galerijoje „Vartai“ – Pauliaus Andriuškevičiaus kuruojamą grupinę parodą „Kūnas ir tamsa“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button