Spalio 29 dieną, penktadienį, Vilniaus viešbutyje „Novotel“ vyks konferencija „Pluoštinių kanapių nauda: gamtai, klimatui ir žmonėms“. Jos metu mokslininkai, sportininkai ir mitybos specialistai pasakos apie pluoštinės kanapės naudą sveikatai, jos panaudojimą mityboje ir išsklaidys vis dar gajus mitus, apipynusius šį augalą.

Pirmąjį pranešimą skaitys „Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacijos“ direktorius Rimantas Čiūtas. Jis apžvelgs Lietuvos kanapių verslo aktualijas ir pluoštinių kanapių verslo indėlį įgyvendinant Europos Sąjungos žaliąjį kursą.

Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto lektorius, magistro studijų programos „Gyvensenos medicina“ vadovas, Tomas Vaičiūnas pasakos apie žmogaus endokanabinoidinę sistemą ir kanabidiolį kaip natūralią priemonę jai stiprinti.

Profesionalus sportininkas ir treneris, klubo „Amber Crossfit“ įkūrėjas Tadas Gudžiauskas skaitys pranešimą apie būdus panaudoti pluoštinės kanapės produktus tiek profesionaliame, tiek mėgėjiškame sporte.

Konferencijoje dalyvausiantys mitybos specialistai Ilona Kuodienė ir Mantas Liekis dalinsis profesine ir asmenine patirtimi apie kanapių produktus ir jų poveikį žmogaus organizmui bei būdus įtraukti šiuos produktus į kasdienę mitybą.

Konferencijos metu savo produkciją pristatys bei patirtimi dalinsis ir Lietuvos ūkininkai, ekologiškai auginantys, perdirbantys ir gaminantys produktus iš pluoštinių kanapių. Dalyvaujantys ūkininkai: Tadas Mockus, Kęstutis Zinkevičius, Gintautas Žebelys, Edmundas Jastramskis ir Rimantas Vaišnys.

Konferencija „Pluoštinių kanapių nauda: gamtai, klimatui ir žmonėms“ vyks spalio 29 d., Vilniuje, viešbutyje “Novotel”, adresu Gedimino pr. 16. Konferencijos pradžia ir dalyvių registracija – 10:00 val. Konferencija yra nemokama, renginį remia Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija.

Dalyvavimui būtinas Galimybių pasas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate NT bendrovės vienašališką sprendimą nukirsti ąžuolą Ceikinių gatvėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.