Kovo 11-12 d. Vilniaus dailės akademija kartu su Vilniaus Rotuše visus vilniečius ir miesto svečius pakvies į nemokamas kūrybines dirbtuves, kuriose galėsite įsitikinti, jog kurti gali kiekvienas, o galvojimas, kad nemoku piešti – tėra tik mitas.

Tapytojas, VDA Grafikos katedros dėstytojas Simonas Kuliešis parodys, kaip su seniausia tapytojo priemone – angliuku nupiešti natiurmortą, antrakursė studentė Viktorija Ošikaitė atskleis komiksų kūrimo subtilybes, kartu su iliustratore Ieva Babilaite-Ibelhauptiene vien iš spalvoto popieriaus ir segiklio bus galima pasigaminti skulptūrinę iliustraciją, o menininkė Marija Marcelionytė-Paliukė supažindins su šilkografijos technologija bei studijomis VDA. Iš kiekvienų kūrybinių veiklų lankytojai išsineš savo sukurtą meno kūrinį: natiurmortą, komiksų knygelę, iliustraciją, atspaustą šilkografiją ir, žinoma, patirtą kūrybinį džiaugsmą.

Dalyvavimas kūrybinėse dirbtuvėse – nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Detalią renginių programą ir registraciją galima rasti čia.

Kūrybinės dirbtuvės yra projekto „CreArt“ dalis, kuriame dalyvauja 14 institucijų iš įvairių Europos miestų.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist