Renginiai

„Vilniaus vandenys“ organizuoja masiškiausią sostinėje Vilniaus vandens degustaciją ir sieks rekordo

Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ trečiadienį, rugpjūčio 11 d., rengia istorinį ir unikalų įvykį daugiausia vietinių ir užsienio turistų sulaukiančiose Vilniaus vietose.  

Nuo 13.00 iki 14.00 val. „Vilniaus vandenys“ organizuoja masiškiausią sostinėje Vilniaus vandens degustaciją. Numatomos degustacijos vietos: šalia Vilniaus geležinkelio ir autobusų stoties (greta instaliacijos „Portalas“, prie Žaliojo tilto stotelės (centro kryptimi), prie Vinco Kudirkos stotelės (stoties kryptimi). 

Svarbiausia vandens degustacijos vieta pasirinktas Vilniaus oro uostas (Atvykimo salė), kuriame į Lietuvos sostinę atvykę svečiai bei kiti oro uosto lankytojai bus vaišinami tyru vandeniu iš čiaupo, siekiant oficialaus Lietuvos rekordo – užfiksuojant daugiausia žmonių vienu metu geriančių vandenį iš čiaupo. Taip pat bandysime išsiaiškinti turistų požiūrį į vandenį iš čiaupo, jų šalyse įprastas tendencijas ir pan. 

 

Renginys Vilniaus oro uosto Atvykimo salėje prasidės 13 val., jo trukmė – 1 val. Rekordo fiksavimas numatytas 13:30-13:35 val. Jį fiksuos Lietuvos pasiekimų agentūra „Factum“. 

Renginyje dalyvaus „Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius Marius Švaikauskas, Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas bei Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Marius Gelžinis. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button