Sekmadienį 21 val. Vilniaus Katedros aikštėje rekordiškas porų skaičius sušoks lenkų tautinį šokį polonezą. Šiuo metu aikštėje vyksta intensyvūs pasirengimo renginiui darbai.

Renginiu siekiama paminėti Sovietų Sąjungos invazijos į Lenkiją metines, pagerbti karo aukas ir pažymėti Vilniaus 700 metų jubiliejų. Šokis taip pat įtrauktas į šį savaitgalį vyksiančios Tautų mugės programą.

Šokyje dalyvaus lenkų tautinės bendruomenės atstovai, tarp jų lenkų folkloro ansambliai bei Lietuvoje veikiančių lenkiškų mokyklų mokiniai.

Visi dalyviai bus pasipuošę istoriniais kostiumais. Šokėjams akompanuos orkestras, vadovaujamas Vytauto Lukošiaus.

Pasirodymo dalyvius paruošė choreografė Danuta Mieczkowska-Kowalczuk. Prie organizavimo ir pasiruošimo taip pat prisidėjo Andrzejus Kostyginas ir Teresa Andruszkiewicz, Ewa Gulbinowicz-Abariunė bei Aneta Kozlowska.

Polonezas Vilniaus Katedros aikštėje bus tiesiogiai transliuojamas Lenkijos visuomeninio transliuotojo eteryje, taip pat per Lietuvoje rodomą TVP Wilno kanalą

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

29 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist