Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse, gegužės 31 d., Vilniaus „Rytas“ trečiąjį kartą klubo istorijoje, kviečia šeimas ir jų mažuosius dalyvauti jau tradicinėmis tapusiose Ropliukų lenktynėse. Visame pasaulyje populiariame konkurse, šį kartą, dėl visiems suprantamų priežasčių, mažieji rungsis nuotoliniu būdu. 

Šių metų lenktynių ambasadoriumi tapo „Ryto“ šeimos vaikas – Lauritos ir Arno Butkevičių sūnus Aronas, kuris neseniai žengė pirmuosius savo žingsnius ir kartu su tėvais vertins mažųjų ropliukų pastangas. Mažųjų lenktynių dalyvių laukia klubo bei jų partnerių prizai.

„Ropliukų lenktynės yra vienas populiariausių mūsų klubo renginių mažiesiems, kuris suburdavo šeimas į krepšinio areną. Mums smagiausia matyti, kad tos šeimos ir lieka kartu su krepšiniu, kadangi pastebime, kaip „Ryto“ krepšininkus rungtynių metu dažnai palaiko pirmoji „Ryto“ ropliukė Helga. Netekę galimybės kontaktuoti su savo fanais gyvai, šį renginį nutarėme perkelti į virtualią erdvę ir tikimės, jog turėsime smagų renginį savo sirgaliams. O šiais metais laukia didelė intriga – du metus iš eilės lenktynių trasoje pirmosios finišuodavo ropliukės, ar ši tradicija išliks nesulaužyta ir šiemet?“ – sako Rolandas Jarutis.

Kviečiame iki gegužės 22 d. (imtinai) registruoti savo Ropliukus į lenktynes užpildant registracijos formą: ANKETA.

Apie lenktynes:

Dalyviai: Ropliukų lenktynėse registruotis gali pilnamečiai asmenys, kurie yra vaiko tėvai arba legalūs registruojamo mažamečio globėjai. Lenktynėse dalyvaujantys kūdikiai renginio dieną turi būti ne jaunesni nei 6 mėn. bei ne vyresni nei 12 mėn (imtinai) amžiaus. Svarbiausia sąlyga – ropliukas negali mokėti vaikščioti.

Laikas: gegužės 31 d. online. Lenktynių informacija bus patikslinta – sekite naujienas!

Trasa: lenktynių trasa – 5 metrai. Tėvai ar globėjai galės naudoti įvairius daiktus (raktų pakabukus, žaislus ir kt.) siekiant atkreipti kūdikių dėmesį. Du lydintieji asmenys galės kartu su dalyviu būti lenktynių trasoje.

Techniniai reikalavimai: erdvė, kurioje tilptų 5 m trasa (gali būti uždara patalpa arba atvira erdvė), mobilusis įrenginys, kuris galėtų filmuoti bei internetinis ryšys.

Registracija: laukiame Jūsų užpildytų anketų iki gegužės 22 d. (imtinai). Užsiregistravę dalyviai gaus visą informaciją apie lenktynių eigą. Dalyvių kiekis ribotas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist