Mėgstančius konstruoti, modeliuoti ar programuoti įvairaus amžiaus moksleivius kviečia Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, kurioje po pamokų rengiami nemokami edukaciniai užsiėmimai.

Jaunųjų programuotojų klubas

Nuo spalio mėnesio sostinės senamiestyje įsikūrusi Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka kviečia moksleivius į Jaunųjų programuotojų klubą. Tai nemokamų edukacijų ciklas,  kuriame programavimu besidomintys moksleiviai po pamokų galės dalyvauti interaktyviuose užsiėmimuose ir susipažinti su mikrokompiuterių programavimo technologijomis. Idėjos autorius – bibliotekos antrame aukšte įsikūrusios Kūrybos laboratorijos edukatorius Ugnius Raugalas: „Ne visi dar žino, kad bibliotekoje yra ne tik lentynos su knygomis, bet ir galimybė susipažinti su įvairiomis technologijomis, jas išbandyti patiems. Popamokiniai užsiėmimai pavasarį sulaukė didelio būrio susidomėjusiųjų, tad nusprendėme pažintį su technologijomis pratęsti“.  

Jaunųjų programuotojų klubo susitikimai vyks ketvirtadieniais 15.30-16.30 val. Planuojama iki moksleivių žiemos atostogų surengti 10-12 tęstinių edukacijų.  Rekomenduojama 11-13 metų vaikams.

Moksleiviai laukiami ir kitose edukacijose  

Bibliotekos Kūrybos laboratorijoje kitomis dienomis vyksta nemokami konstravimo užsiėmimai. Su bibliotekos edukatoriais vaikai gali išmėginti mokomuosius konstruktorių rinkinius,  o gal net sukonstruoti savo pirmąjį robotą. Laukiami ir norintys išbandyti kitas Kūrybos laboratorijos veiklas – susimodeliuoti ir 3D spausdintuvu pasigaminti kokį nors nedidelį buityje naudingą daiktą ar detalę, pasidairyti po pačių susikurtas virtualios realybės aplinkas ar išmėginti edukacinius žaidimus, įsirašyti garsą ar išmėginti muzikos kūrimą kompiuteriu, pasigaminti vienspalvį lipduką ar spalvotomis aplikacijomis dekoruotis atsineštą rūbą ar medžiaginį maišelį.

Pastarieji nemokami popamokiniai užsiėmimai bibliotekos Kūrybos laboratorijoje skirti tiek pavieniams dalyviams ar šeimoms, tiek ir interesantų grupėms – vasarą čia noriai lankėsi ir mieste atostogaujantys vilniečiai, ir ukrainiečių šeimos, taip pat kūrybiniuose užsiėmimuose dalyvavo bibliotekoje pastogę radusi tarptautinė „Draugystės stovykla“.

Kūrybos laboratorija turi ką pasiūlyti ir moksleivių klasėms – edukacijos vyksta pagal Kultūros paso programą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.