Tarptautinės šokio dienos proga Vilniaus miesto šokio teatras Low Air kviečia į dvi dienas truksiančią šokio šventę, kurios metu dėmesys bus skiriamas bendrystei, laisvei, naujoms patirtims ir pažintims. 

Šokio kalba – laisvės kalba. Balandžio 29 d., penktadienį, 17-21 val., savo kūnais Low Air šokėjai ir mokytojai užpildys įvairias Vilniaus miesto erdves ir pokalbiui judesiu kvies vilniečius ir miesto svečius. Laukia net 12 skirtingų šokio stilių pasirodymų, flashmob‘as, šokio jamm’ai ir rateliai.

Šokio kalba – bendrystės kalba. Balandžio 30 d., šeštadienį, 11-17 val., Low Air šokio mokykloje (Gedimino pr. 2A) vyks šokio seminarai su mokytojais iš Ukrainos ir Lietuvos bei susitikimas su Ukrainos meno lauko atstovais:

– 11:00-12:30 – fizinio teatro atstovų, pedagogų iš Charkivo Sandro Garibashvili ir Maria Koreneva seminaras. Rekomenduojamas amžius 16-70 m.

– 13:00-14:00 Low Air šokio mokyklos mokytojos Elmyros Ragimovos šiuolaikinio šokio seminaras Ukrainos ir Lietuvos vaikams. Rekomenduojamas amžius 7-11 m.

– 14:00-15:00 Low Air šokio mokyklos mokytojo Nikitos Ustinov gatvės šokio seminaras Ukrainos ir Lietuvos jaunimui. Rekomenduojamas amžius 12-18 m.

– 15:00-17:00 neformalus susitikimas su Vilniuje apsistojusiais Ukrainos šokio ir meno lauko atstovais.

Seminarai Ukrainiečiams nemokami, visiems kitiems – norima skirti parama mokytojams.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

11 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist