Renginiai

Vilniaus centre blaškėsi drakonų ieškanti mergina

Vilniuje praeivius stebino miesto centre besiplaškanti keista „mergina“, pasipuošusi tik šviesia vasariška suknele ir kailiniais. Lydima keturių karžygių ji karštligiškai ieškojo… dingusių savo drakonų.

„Kur mano drakonai? Kas matė drakonus?“ – blaškydamasi prie Katedros aikštę puošiančios Kalėdų eglės šūkavo keistai atrodanti „mergina“.

Smalsūs praeiviai keistuolę netrukus atpažino. Pasirodo, tai buvo Deineris Targarian, dar tituluojama Drakonų motinos vardu, iš kultinio televizijos serialo „Sostų karai“ (Game of Thrones), kurios frazė „Kur mano drakonai?“ jau pateko į įsimintiniausių kino citatų sąrašą.

 

Drakonų paieška Vilniaus centre nebuvo atsitiktinė – šiemet septintus metus menų fabriko „Loftas“ rengiamas naujametinis kostiumų karnavalas bus dedikuotas būtent „Sostų karams“.

Gruodžio 31-ąją „Loftas“ lankytojus nukels į gūdžiuosius Viduramžius ir kviems patiems tapti serialo herojais. Naujųjų metų vakarėlyje menų fabrikas pakis neatpažįstamai ir vienai nakčiai taps erdvia, žvakių šviesioje skendinčia karališka mene, kurioje žvangės ginklai, blizgės šarvai ir sukiosis kilmingų šeimų atstovai: Lanisteriai, Starkai, Targarianai ir kiti „Sostų karų“ herojai.

Programoje susirinkusių svečių lauks kvapą gniaužiančios riterių kovos, karališka puota, fakyrai ir ugnies šou, teatrališki aktorių pasirodymai ir, kaip visuomet, pašėlusi muzikinė programa. Tradiciškai, po Naujųjų metų „Loftas“ paskelbs geriausio vakaro kostiumo konkursą, kurio laimėtoją apdovanos prizais.

 

Kova dėl valdžios ir sostų, garbė, šeima, meilė ir kerštas – „Sostų karų“ Naujieji metai – gruodžio 31-ąją, menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius).
Bilietai jau prekyboje: goo.gl/q9w6SU

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button