MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Be kategorijos Renginiai

VGTU vienai nakčiai nušvis kitomis spalvomis. Naktis universitete „Night to Unite“

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) vienai nakčiai nušvis kitomis spalvomis. Gegužės 5-osios naktį vyks jau šeštoji kasmetinė naktis universitete „Night to Unite“, į kurią kiekvienais metais susirenka vis daugiau studentų iš įvairių aukštųjų mokyklų ir moksleivių. Praėjusiais metais dalyvių iš Lietuvos ir užsienio sulaukta apie tris tūkstančius, šiemet tikimasi sulaukti tiek pat ar net daugiau jaunimo.

Ištikimiausius dalyvius ir naujus veidus kvies jau tradicinėmis tapusios veiklos: įspūdingi iliuzionistų ir mentalistų pasirodymai, ypatingai smagios „Bingo“ partijos, karaokė iki ryto… Norintys išmėginti savo jėgas ir pasivaržyti, kaip ir kasmet bus kviečiami į protų kovas, pokerio ar stalo futbolo turnyrą. Nedings ir dalyvių įvertintos praėjusių metų naujienos – „Mafijos“ kortų žaidimas bei protų sumaišties kambarys.

Be tradicinių užsiėmimų, organizatoriai pasiūlys ir intriguojančių naujų veiklų. Šalia kasmet siūlomų išmokti šokių žingsnelių, atsiras ir kovos menų pamokos, kuriose galės realiai išbandyti kovinius judesius. Viena didžiausių šių metų naujienų renginyje – pabėgimo kambarys, kuris intensyviai ruošiamas, kad atitiktų dalyvių lūkesčius. Taip pat jau renkamos komandos į 3×3 krepšinio turnyrą, kuris vyks VGTU sporto ir meno centre prieš pat atidarant duris į pagrindinį renginį.

Renginio naujienas bei visą kitą informaciją galima rasti: http://naktis.vgtusa.lt/ ir Facebook‘e https://www.facebook.com/events/182738008905551/ .

Akimirkos iš ankstesnio „Night to Unite“ renginio:

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Stabdoma registracija į „Moterų ralį“

Donatas Andrijauskas

Vilniečiai kviečiami į nemokamą vandens aerobikos treniruotę

Donatas Andrijauskas

Čijunės Sugiharos parke vyks Sakurų žydėjimo šventė

Donatas Andrijauskas

Savaitei prie M. Mažvydo bibliotekos įsikūrė Teisingumo kambarys

Evaldas Činga

Paroda „Heritas“ kviečia net į 10 nemokamų ekskursijų Vilniuje

Evaldas Činga

Prie Baltojo tilto – šokis skirtas gyvybei Žemėje

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika