Kaip ir kiekvieną pavasarį, Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) vienai nakčiai nušvis kitomis spalvomis. Gegužės 5-osios naktį vyks jau šeštoji kasmetinė naktis universitete „Night to Unite“, į kurią kiekvienais metais susirenka vis daugiau studentų iš įvairių aukštųjų mokyklų ir moksleivių. Praėjusiais metais dalyvių iš Lietuvos ir užsienio sulaukta apie tris tūkstančius, šiemet tikimasi sulaukti tiek pat ar net daugiau jaunimo.

Ištikimiausius dalyvius ir naujus veidus kvies jau tradicinėmis tapusios veiklos: įspūdingi iliuzionistų ir mentalistų pasirodymai, ypatingai smagios „Bingo“ partijos, karaokė iki ryto… Norintys išmėginti savo jėgas ir pasivaržyti, kaip ir kasmet bus kviečiami į protų kovas, pokerio ar stalo futbolo turnyrą. Nedings ir dalyvių įvertintos praėjusių metų naujienos – „Mafijos“ kortų žaidimas bei protų sumaišties kambarys.

Be tradicinių užsiėmimų, organizatoriai pasiūlys ir intriguojančių naujų veiklų. Šalia kasmet siūlomų išmokti šokių žingsnelių, atsiras ir kovos menų pamokos, kuriose galės realiai išbandyti kovinius judesius. Viena didžiausių šių metų naujienų renginyje – pabėgimo kambarys, kuris intensyviai ruošiamas, kad atitiktų dalyvių lūkesčius. Taip pat jau renkamos komandos į 3×3 krepšinio turnyrą, kuris vyks VGTU sporto ir meno centre prieš pat atidarant duris į pagrindinį renginį.

Renginio naujienas bei visą kitą informaciją galima rasti: http://naktis.vgtusa.lt/ ir Facebook‘e https://www.facebook.com/events/182738008905551/ .

Akimirkos iš ankstesnio „Night to Unite“ renginio:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.