Vasaros sezonui einant į pabaigą, Kūrybinių industrijų centras „Pakrantė“ kartu su įvaizdžio ir dizaino studija „And Studio“  bei grilio terasa ,,The Owls“ , kviečia susiburti kūrybiškumo paieškoms. Rugpjūčio 30 d. vykstantis Creativity Scouting renginys kviečia į išskirtinę erdvę – bendrų miškų apsuptą ,,Pakrantės“ centrą.

Vienos dienos konferencijoje kūrybinių industrijų atstoAvai bei profesionalai dalinsis patirtimis ir idėjomis, siekiančiomis pakeisti kritišką požiūrį į kūrybinio sektoriaus atstovų karjeros galimybes šalies rinkoje.

Dar tik antrus metus vykstantis, tačiau kūrybiškumu stebinantis Creativity Scouting renginys sudomins nedideliu, bet įspūdingu pranešėjų sąrašu. Jų karjeros priverčia aiktelėti iš nuostabos, o dalinami patarimai – skatina imtis net ir pačių keisčiausių idėjų įgyvendinimo.

Viena jų – Aleksandra Kingo. Profesionali fotografė bei kūrybos direktorė, kilusi iš Lietuvos, tačiau šiuo metu gyvenanti Londone. Kūrybinių industrijų atstovė gerai žinoma dėl savo žaismingo ir drąsaus stiliaus. A. Kingo vaikšto skustuvo kraštu tarp nepatogumų ir seksualumo, stebi žiūrovo pasibjaurėjimą, traukos pojūtį ir kuria siurrealistinius pasaulius. Kūrėja kasdieninio įkvėpimo semiasi iš gyvenimiškų istorijų bei populiariosios kultūros. Jos darbas – moteriškas, tačiau pilnas ironijos, žiūrovui keliančios susižavėjimą. Šios menininkės talentu neabejoja tokie klientai, kaip : Kenzo, Miu Miu, Nespresso, Honda, Sony Music bei daugelis kitų. Grafinio dizaino subtilybes atskleis grafikos dizaineris bei  kūrybos direktorius Tadas Karpavičius.  Šio žmogaus karjera suteikia galimybę žinoti savo interesus dirbant su įvairių meno šakų atstovais, kuratoriais ir kultūros institucijomis. Internetiniame portale „It‘s Nice That“ dizaineris apie save pasakoja kukliai : „Augdamas aš visada domėjausi knygomis, simboliais, kompaktiniais diskais ir kasetinėmis etiketėmis, ženklais, lipdukais ir pašto ženklais“. Meilę teksto išdėstymui popieriuje, jis pajuto dar vaikystėje, stebėdamas kaip dirba jo tėvas, grafikos dizaineris. Tadas Karpavičius, tarsi cirko artistas, mikliai žongliruojantis įvairiais projektais bei leidiniais ir juos visus suvienijantis savo estetika, struktūriškumu bei raidžių transformacijomis. Šiuo metu jis dėsto grafinio dizaino paskaitas Kauno technologijų universitete.

Apie įtraukiantį iliustratoriaus darbą pasakos  Justė Urbonavičiūtė – laisvai samdoma iliustratorė, viešumoje dažniausiai prisistatanti Kissi Ussuki slapyvardžiu. Atpažinti Justės stilių galima iš hipnotizuojančios rožinės – violetinės paletės, socialinių temų ir trupučio nuogybių. Savarankiškai besimokanti menininkė dirba su redakcinių iliustracijų, įrašų viršelių bei asmeninio darbo skiltimis. Pastarojo ,,Sun365“ projekto tikslas – iliustruoti prekės ženklo laikraščio viršelį – visiškai skiriasi nuo įprasto portretinio darbo. „Man patinka tai, kai žmonės gali juoktis, susieti ir susipažinti su savo kasdienio gyvenimo detalėmis mano brėžiniuose.“ – teigia ji. Tačiau, ar žinojote, jog be darbo iliustracijų srityje, ji taip pat domisi fotografija bei dizainu ir jau yra išleidusi dviženklį skaičių albumų viršelių?

Prieš metus ,,Creativity Scouting“ konferencija praūžė kaip kūrybininkų – skautų stovykla. Joje netrūko kūrybinių industrijų atstovams būdingo budrumo bei žvalgybos įgūdžių. Panašiu principu vieno vakaro stovykla sugrįžta ir šią vasarą. Konferencijos metu Valakampių paplūdimyje įsikūręs kūrybinių industrijų centras ,,Pakrantė“ nemokamai dalinsis vaizdais ir mintimis, o užkandžiais ir gėrimais rūpinsis „The Owls“ grilio terasa.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist