Renginiai

Valentino dieną – nemokama fotosesija ir bilietai į „Faustą“!

Šią savaitę, kupiną švenčių, Vilnius City Opera pradeda žymėdami meilės – Valentino dieną ir dovanodami savo buvusiems, esamiems ir būsimiems žiūrovams netikėtus siurprizus. Kol vasario 21-25 d. „Fausto“ spektaklių solistai renkasi į repeticijas bei kartojasi savo partijas, šiandien Gedimino pr. 2 veikiančiame „Vagos“ knygyne, nuo 16 iki 18 val. visų norinčių lauks profesionali fotosesija, faustišku Paryžiumi alsuojančioje aplinkoje. Vaišintis visi čia bus kviečiami kava, – tuo metu knygyno kavinėje du puodelius Latte galėsite įsigyti tik už vieno kainą.

Fotografuotis kviečiami visi: ir savo meilę švenčiantys, ir jos ieškantys, – mat išradingiausios ir daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos herojai gaus pakvietimus į „Fausto“ spektaklius! O jei nuotraukoje herojus bus vienišas, VCO kolektyvas tiki: bilietai į gerą operą visuomet suteikia drąsos pakviesti simpatiją į pirmąjį pasimatymą! O tam ir nuotrauką juk galima surežisuoti… Lyg Mefistofeliškai suplanuoti Fausto ir Margaritos susitikimą… Trumpai tariant, – ar po vieną, ar po du, Valentino dieną esate laukiami papozuoti prieš profesionalaus fotografo objektyvą, pasipuošti ir apžiūrėti tikrą operos rekvizitą bei papuošalus. Nuotraukos pasirodys Vilnius City Operos Facebook puslapyje, kur daugiausiai paspaudimų „Patinka“ surinkęs kadras ir taps nugalėtoju.

Primename, jog Ch. Gounod opera „Faustas“ tapo Vilnius City Operos 10-mečio kūriniu, padovanojusiu savo publikai įvairiomis prasmėmis brangiausią darbą, kurio pažibomis tapo pagrindines partijas meistriškai įkūnijęs Edgaro Montvido ir Almo Švilpos duetas, pasirodysiantis ir vasario mėnesio spektakliuose kartu su: Diego Silva (Meksika), Tadu Girininku, Ekaterina Goncharova (Rusija), Vida Miknevičiūte, Bogdan Baciu (Rumunija), Laimonu Pautieniumi, Ieva Prudnikovaite, ir kt.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!


0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button