Renginiai

Užupyje – pėsčiųjų ralis „Pažink Užupį“

Šeštadienį, spalio 24 dieną Mokslų akademijos turistų klubas ir Vilniaus miesto savivaldybė kviečia visus norinčius paklajoti su žemėlapiu (trasos ilgis apie 6 km) po rudeninį Užupį ir susipažinti su jo kultūros ir istorijos paveldo objektais, kitomis dėmesio vertomis vietomis.

Starto vieta ir laikas:

  • Tymo turgus, ant tvenkinio kranto (Aukštaičių g. / Maironio g. sankirta), nuo 10 iki 12 val.
  • Užpildytus užduočių lapus siūlome atnešti į starto vietą arba nufotografuoti ir atsiųsti elektroniniu paštu adresu [email protected] iki 16 val. Trasos įveikimo laikas nebus fiksuojamas.

Aplankiusieji visus žemėlapyje pažymėtus objektus ir teisingai raštu atsakę į klausimus apie visus objektus bus skelbiami renginio nugalėtojais, o kiekvienoje dalyvių grupėje (suaugusiųjų, vaikų iki 16 metų ir senjorų nuo 65 metų amžiaus) burtų tvarka bus specialiais prizais apdovanojama po 5 dalyvius. Gausiausiai atstovaujama komanda bus apdovanota specialiu prizu.

Išankstinė registracija bus vykdoma elektroniniu būdu iki 2020 m. spalio 20 d. 23:59 val. adresu – https://forms.gle/eQ1LW2DqXEsWMhJQ7 Saugantis COVID-19 viruso išplitimo LRV nurodymu, dalyviai privalo nurodyti savo vardą pavardę, gimimo metus, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir atstovaujamą klubą, komandą ar mokyklą.

Tik tinkamai užpildęs registracijos formą ir apmokėjęs starto mokestį, dalyvis įtraukiamas į dalyvių sąrašą.

Įvertink šį straipsnį


Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button