Renginiai

Ukrainiečiai ir vilniečiai kviečiami į nepamirštamą reginį

Komikas, renginių vedėjas, cirko artistas ir visų galų meistras Viačeslavas Mickevičius dovanoja nemokamą pasirodymą Vilniuje prisiglaudusiems pabėgėliams iš Ukrainos bei vilniečiams, norintiems jiems padėti. 

V.Mickevičiaus, prieš keletą metų išgarsėjusio kaip “Slavka Channel”, pasirodymas įvyks jau šį ketvirtadienį, 17.30 val., antakalniečių bendruomenės centre “Miesto laboratorija”. 

“Labai džiaugiamės, kad Viačeslavas sutiko prisidėti prie renginio ir labai norime pakviesti visus – tiek ukrainiečius, tiek vilniečius. O ypač – šeimas su vaikais”, – sako “Miesto laboratorijos” bendraįkūrėja Goda Sosnovskienė. 

 

V.Mickevičiaus pasirodymas – dalis “Miesto laboratorijos” organizuojamo renginių ciklo “Vieta susitikti”, kuris jau nuo pirmų karo Ukrainoje savaičių jungia vilniečius ir ukrainiečius. Ankstesniuose renginiuose nuolatiniams ir naujiems Vilniaus gyventojams grojo grupės “Arbata” lyderis Andrius Zalieska-Zala, savo kūryba dalijosi folkloro tyrinėtoja ir atlikėja Laurita Peleniūtė, ukrainiečiams taip pat surengtas istorijų pasakojimo (storytelling) renginys su šio žanro meistre Milda Varnauskaite.

“Kai pradėjome rengti vakarus vilniečiams ir ukrainiečiams, buvo šiek tiek nedrąsu. Tačiau dabar matyti, kad renginio koncepcija visiškai pasiteisino. Žmonės renkasi, padeda vieni kitiems, keičiasi kontaktais ir idėjomis. O svarbiausia – čia jie gali atrasti ramybę ir jaukumą, kurio daugeliui taip trūksta”, – sako G.Sosnovskienė.

Į renginį atvykę vilniečiai taip pat kviečiami savanoriškai paremti “Miesto laboratorijos” iniciatyvą – nemokamus pusryčius ukrainiečiams. Bendruomenės centro kavinė nuo pirmų karo savaičių pabėgėliams suteikia nemokamą maitinimą, o tai leidžia neabejingų žmonių suaukoti pinigai. Būtent nenutrūkstamos paramos dėka vadinamasis “pusryčių fondas” gyvuoja ir leidžia “Miesto laboratorijai” tęsti šią iniciatyvą.

 

Vilniečiai ir ukrainiečiai “Miesto laboratorijoje” laukiami jau šį ketvirtadienį, nuo 17:30 val. Renginys nemokamas. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Back to top button