Renginiai

Turizmo parodoje „Adventur“ – įspūdingas Vilniaus stendas

Laiką iki 700-ojo jubiliejaus jau skaičiuojantis Vilnius švęsti pradeda jau dabar – kasmetinėje turizmo parodoje „Adventur“ sostinės stendas pasitinka garso ir vaizdo šou, kviečia į meno šventę, siūlo keliones-žaidimus vaikams.

„Turizmo sėkmingiausiųjų“ apdovanojimuose įvertintos ryškiausios 2020–2021 metų turizmo asmenybės, vietovės bei iniciatyvos. Sostinė pelnė apdovanojimą Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ organizuoto konkurso „Turizmo sėkmingiausieji 2021” nominacijoje „Sėkmingiausias 2021 metų turizmo projektas garsinant Lietuvą užsienyje“ už „Go Vilnius“ reklaminę kampaniją „Vilnius: amazing wherever you think it is”.

„Džiaugiuosi Vilniaus gautu apdovanojimu ir dėmesiu mūsų miestui. Kampanija, už kurią esame apdovanoti, buvo skirta tarptautinei bendruomenei. Tačiau šiandien labiausiai noriu pakviesti visus lietuvius – atvykite į Vilnių, pasidžiaukite tuo, kaip pasikeitusi ir toliau besikeičianti amžinoji Lietuvos sostinė pasitinka savo 700 metų jubiliejų – švęskime kartu“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

 

Lauke prie įėjimo vilniečiai ir miesto svečiai pasveikinti mylimą miestą gali gimtadienio palinkėjimą pasakydami į didelį stilizuotą garsiakalbį-šviesos instaliaciją. Prie ruporo lankytojai taip pat gali nusifotografuoti, o jų palinkėjimo sostinei aidas sklis toli ir nušvies miestą.

Keliautojų stende laukia ir alternatyvaus pažinimo projektai „Neakivaizdinis Vilnius“, kelionės-žaidimai vaikams po Vilniaus rajonus „Išeik į kiemą“, šiuolaikinio meno šventė „SU-MENĖK“ ir kt.

Svarbiausiame kasmetiniame Lietuvos turizmo rinkai skirtame renginyje pristatomi reikšmingiausi turizmo rinkos pokyčiai, inovacijos ir iššūkiai. Parodoje daug dėmesio skiriama per pandemijos metus suklestėjusiam vietos turizmui: Lietuvos miestų ekspozicijoms, pažintinėms ir edukacinėms kelionėms, apgyvendinimo, SPA paslaugų ir pramogų tiekėjams, taip pat lietuviškų produktų, suvenyrų kūrėjams bei meno dirbtuvėms.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytas
Vytas
3 mėnesius

Neapšviestas, be šaligatvių, neišvalytas nuo sniego, supuvusiom atramom, kreivom trinkelėm, prastų kelių, niurus ir susiaurintas 👍

slavka/dugno savo
slavka/dugno savo
3 mėnesius

Tikrai verta “įsiamžinti” ! Tai reali tikrovė mūsų dienų “ateities vizijų”…,- ir “Nuotraukos” ir “menas”, ir “Žodis” ir darbai…- “Albūmas Gyvas” šių dienų – mūsų tai…,- te sie tai “Amžiams” “Amžinai” …Palikimas mūsų ! tai…Gerieji tie mūsų “įamžinami” darbai…

Vilnietis
Vilnietis
3 mėnesius

Vilnius apskritai superinis miestas

Vytas
Vytas
3 mėnesius
Atsakinėti į  Vilnietis

Tik visokie šimėšliai jį bjauroja

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button