MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Mindaugo Mikulėno
Renginiai

Trečioji vinilo plokštelė suskambo legendinio Beno balsu

Šios dainos niekada nebuvo išleistos jokiu formatu“, –  sako maestro Vytauto Kernagio sūnus Vytautas. Šiandien kino centre „Skalvija“ buvo pristatyta trečioji Vytauto Kernagio fondo išleista vinilo plokštelė „Maža išpažintis“. Įsimylėjėlių dieną meilės ir nostalgijos prisiminimų vakare buvo labai daug. Apie laikmetį, maestro ir filmą „Maža išpažintis“ dalijosi bendražygiai ir legendinio Beno iš Nidos šeima. Vakarą vedė dainininkas Domantas Razauskas. 

Trečioji vinilo plokštelė „Maža išpažintis“ tarsi baigia vinilų trilogiją, kurioje jau yra „Vytautas Kernagis – Akustinis“ ir „Vytautas Kernagis – Tautos šauklys“ plokštelės. 

Nuotrauka: Mindaugo Mikulėno

„Visos plokštelės labai skirtingos, –  sakė Vytauto Kernagio fondo viena steigėjų – Eglė Kernagytė. – Toks buvo ir pats Vytautas – visoks“. 

„Pirmoji plokštelė tarsi sugrąžina Vytautą Kernagį į vinilą, – perleista pirmoji, dar 1978 metais išleista plokštelė. Pradėjusi naują gyvenimą, iš viengubos ji tapo dviguba“, –  sako maestro sūnus Vytautas Kernagis. 

Antrasis vinilas „Vytautas Kernagis – Tautos šauklys“ buvo dovana Lietuvos šimtmečiui. Plokštelėje skambėjo dainos, kurias Vytautas Kernagis dainavo Nepriklausomybės laikotarpiu. „Anuomet jis ir buvo Tautos šaukliu vadinamas“, –  prisimena legendos sūnus. 

Trečiąją plokštelę Vytautas jaunesnysis apibūdina kaip vyšnią ant torto ir tikina, kad ji – išjausta, subtili, turi savo spalvą ir primena bene ryškiausią maestro suvaidintą personažą kine – Beną, kuris plaukė į Nidą. 

Nuotrauka: Mindaugo Mikulėno

Broliui Vytautui pritaria ir Eglė: „Maža išpažintis“ – itin jautri plokštelė, –  ji sako ir neabejoja, kad kai kuriems ji atskleis, kaip siejasi Benas ir Nida. 

Plokštelėje „Maža išpažintis“ – visas populiaraus Algirdo Aramino filmo garso takelis. Tarp septynių dainų – skirtingos populiarių dainų „Išskrido drambliai“ ir „Išdžius upeliai“ versijos, kurios niekada nebuvo išleistos jokiu formatu. 

Nuotrauka: Mindaugo Mikulėno

Prisiminimais apie laikmetį, kai buvo kuriamas filmas „Mažoji išpažintis“ dalijosi maestro Vytauto Kernagio bičiulė ir bendrakeleivė, kino kritikė Izolda Keidošiūtė, muzikantas, „Dainos teatro“ laikų draugas Andrius Kulikauskas. 

Prieš pristatymą kino centre „Skalvija“ buvo galima įsigyti ir pirmuosius vinilo plokštelės „Mažoji išpažintis“ egzempliorius. Platesnė prekyba internete, Vytauto Kernagio fondo puslapyje, prasidės nuo vasario 16 dienos. 

Nuotrauka: Mindaugo Mikulėno
Nuotrauka: Mindaugo Mikulėno

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sekmadienį rengiamas žygelis Belmonto miškuose

Made in Vilnius

Vilnelė vėl pažaliavo – prasidėjo Šv. Patriko savaitgalis (nuotraukų galerija)

Evaldas Činga

Aštuntą kartą Vilnelė nusidažys žaliai (Šv. Patriko dienos renginių programa)

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (11-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

„Gatvės muzikos diena“ vyks gegužės 18 d. Prasidėjo dalyvių registracija

Evaldas Činga

Šviesos sėja – pasitikti pavasarį kvies tradicinis pavasario lygiadienio renginys

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika