Paskutinę 2017 naktį ir pirmą 2018 rytą Profsąjungų rūmai taps šviečiančią šokio šventykla. Trijose erdvėse įsikurs Alternative, Psytrance, Techno – Dub-techno ir Disco – Funk 12 valandų nenutrūkstami šokių ritmai, kuriuos generuos ne tik lietuviškas diskžokėjų desantas, bet ir sunkiasvoris DJ importas iš užsienio.

Profsąjungų rūmai, tai ta vieta Vilniaus miesto centre, kur įmanomas tikrai didelis renginys. O tikrai dideliam renginiui geriausias ginklas, dar daugiau dekoracijų ir papildomų pramogų. Vien Techno erdvės Kolonų salėje dekoracijų plotas sieks net 16 kvadratinių metrų, o 25 metrų ilgio pagrindinė Psytrance erdvė turėtų sušvisti dar neregėtom spalvom ir vaizdiniais. Organizatoriams Trancendental Spirit, Temple of Magic ir Goatrance.lt su dekoracijomis talkina talentingi dekoratoriai Symmetric Vibe ir Eclectic Tribe.

Temple of Magic įkūrėjas Simonas Kacevas, kurio dekoracijos apkeliavo Italiją, Olandiją, Angliją, Suomiją ir kitas šalis, sako, kad “Darydamas dekoracijas nesijaučiu dirbantis, o būtent darantis tai, kas patinka, ko ir siekiau visą gyvenimą.” Dažnai įsivaizduojame, kad dekoruojami tik Psytrance vakarėliai, tačiau Simonas patikina, “Kad tokio dalyko kaip Psytrance dekoracijos iš vis nėra – yra tik technikos, kurios gali nustebinti bet kokį žmogų nepriklausomai nuo renginio ar muzikos stiliaus. Svarbiausia turėti savo stilių ir idėjų”. Kam trūks šviesų, lazerių ir video projekcijų programą paruošė Lazerių projektai. Šalia šokio erdvių, bus galima pasivaišinti chai-shop skanumynais, karštais sumuštiniais, atsigaivinti bare ar pasidailinti body-painting veikloje.

Tranzo scenoje full-on/groove/forest nuotaikomis jus šokdins gerai pažįstami lietuviai – Dohm ir Sunflower. Na o erdvės žvaigždės, tai labai žymaus psytrance leiblo Nano Rrecords atlikėjas James West, full-on selekcijos virtuozas Nigel Photon (Revolve Magazine) ir vienintelė DJ moteris tą vakarą, amerikietė Dryad (Visionary Shamanics Records / Omveda Records) – jų abiejų jau pabuvotų renginių sąraše visi elitiniai Psytrance festivaliai.

Techno erdvę ir visą šventyklos ugnį nuo 21 valandos kurens Elektroninis Baltasis Kiras ir Kotori, na o pasitikus naujuosius metus ir įžiebus šventyklos šokio ugnį prasidės Techno. Čia pirmoje nakties dalyje karaliaus Mark Anthon ir jau tikra įžymybę Lietuvos scenoje ir užsienyje tapęs Grad_U. O antroje nakties pusėje šventyklos Techno bokštas nukrips į  Dub-techno muzikos žvaigždyną ir čia skambės visų mėgstamas Evaldas Azbukauskas ir jo pagrindinis Cold Tear Records projektas Girių Dvasios ir ne ką nusileidžiantis, nepamirštamas istorijas sekantis Echo Delta. Techno ritualą pabaigs tikras garsų šamanas, šveicaras New Era su Techno projektu New Sense – jo ritualas gali užsitęsti iki vėlyvo ryto.

Disco / Funk erdvė okupuojama Lietuvos reivo karaliaus DJ Sagos ir jo naujo projekto APL’G Twisted Disco Project kartu su Julija Frolova. Kaip pats Saga sako: “Visų pirma Funk, Disco yra pirmoji reali šokių muzika nekalbant apie genčių šokius prie laužo. Aš jos ( Disko / Funk aut. pastaba) niekada negrojau, bet stebėjau ir dėl viso pikto “kolektinau” po truputį įtardamas, kad kažkada teks suvesti paraleles tarp pradžios ir dabarties kaip ir su juostomis – old skulu, hardkoru. Pasirodo laikas nieko nenaikina, tik brandina.” Tad visą naktį šioje šventyklos dominijoje galėsite mėgautis ir išgirsti įvairiausios disco, disco-funk, psydisco, techfunk, psybreaks, progressive, old school selekcijos!

Organizatoriai jums linki puikios nakties ir išeiti į 2018 metus kitokiais, atsigavusiais,linksmesniais ir drąsesniais, kad 2018 būtų sviestu patepti ir idėjų pripildyti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist