Renginiai

Tėvo dieną tėčiai su nepilnamečiais vaikais Valdovų rūmuose lankysis nemokamai

Valdovų rūmai sveikina su artėjančia Tėvo diena ir kviečia 2019 m. birželio 2 d., sekmadienį, visus tėčius su nepilnamečiais vaikais apsilankyti Valdovų rūmuose nemokamai.

Edukacinė ekskursija „Ne tik valdovas, bet ir tėtis“

Kad valstybė klestėtų, iždas pilnėtų, o kaimyninių valstybių valdovai gerbtų, kiekvienas valdovas privalėjo rūpintis, kas po jo užims sostą, todėl geras valdovas turėjo būti ir rūpestingas tėtis. Iš istorinių šaltinių žinome, kad dauguma Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų turėjo gausias šeimas, štai didžiojo kunigaikščio Gedimino šeimoje užaugo 13 vaikų, jo sūnus Algirdas iš dviejų santuokų susilaukė apie 20 vaikų, Algirdo anūkas Kazimieras išaugino 13 vaikų. Kaip buvo auklėjami valdovų sūnūs? Ar vienodai buvo lavinami vyresnieji ir jaunesnieji? Kuo skyrėsi berniukų ir mergaičių ugdymas, ar mergaitė galėjo tapti valdove?

Apie visa tai pakalbėsime edukacinėje ekskursijoje.
2019 m. birželio 2 d., sekmadienį, 12.30 val. Registruotis čia
Edukacinės ekskursijos trukmė – 1 val.
Edukacinių užsiėmimų kainos (kitų mokesčių nėra).

Žaidimas „Tapk tyrėju: savarankiškai išsiaiškink Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų giminystės ryšius“ 
2019 m. birželio 2 d., sekmadienį, 12.00–16.00 val.


Visus tėčius, besidominčius Lietuvos valdovų genealogija, su savo vaikučiais kviečiame atvykti į Valdovų rūmų muziejų ir pirmiausia kartu su nemokamu bilietu pasiimti užduočių knygelę „Gediminaičiai“ – analizuodami stenduose bei vitrinose nurodytą informaciją, galėsite susipažinti su rūmų šeimininkų Gediminaičių genealogija, išsiaiškinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų valdymo seką ir giminystės ryšius.

Užpildykite knygelę, išspręskite joje esantį kryžiažodį ir atneškite prie kasų – už teisingus atsakymus gausite dovanėlę.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button