Renginiai

Technologijų šventė “Robotiada 2017” skelbia programą

VšĮ. „Robotikos akademija“ edukacines veiklas vykdanti 23 Lietuvos regionuose, visus vaikus, tėvelius, moksleivius ir studentus bei švietimo atstovus kviečia 2017 m. kovo 24–25 d. susitikti Vilniuje „Siemens“ arenoje, kur vyks 5-oji, jubiliejinė, didžiausia mokslo, technologijų ir robotikos šventė „Robotiada 2017“.

Moksleivių grupės, užsiregistravusios internetu specialioje formoje, kartu su 2 lydinčiais grupės vadovais į renginį kviečiamos atvykti nemokamai ir dalyvauti kovo 24 d. (penktadienį) Ateities kūrėjų dienos renginiuose.

Ateities kūrėjų dienos metu bus galima dalyvauti ir stebėti FLL robotų varžybas, pamatyti egzotinių gyvūnų parodą, įsitraukti į virtualios realybės, įvairių robotų kūrimo ir konstravimo dirbtuvių veiklas, stebėti Sisteminio kūrybiškumo forumo pranešimus, kuriuos skaitys garsiausi švietimo, verslo, visuomenės atstovai. Organizatoriai praneša, kad pranešimai bus įdomūs bei aktualūs ir vaikams ir studentams. Taip pat bus galima susipažinti su STEAM mokslų svarba ir integravimu į pamokas, kurias pristatytys FLL (First LEGO League) 2016 m. nacionalinio turo laimėtojų komandos vadovas A.Juškauskas, VšĮ. „Robotikos akademija“ mokymų instruktorius K.Vasiliauskas, išklausyti „Telia“ B2B partnerio R. Jurkuvėno pranešimą apie patyčias internete ir daugelį kitų. Visi atvykę turės galimybę dalyvauti Simuliatorių akademijos veiklose, sutikti universitetų atstovus, susipažinti su naujausiomis edukacijų technologijomis.

 

Kovo 25 d. (šeštadienį) vyks pagrindinio renginio partnerio „Telia“ išmanios visuomenės dienos renginiai, kurių metu visos išmanios šeimos galės susipažinti ir patyrinėti industrinius ir namų robotus, dalyvauti robotų varžybose, robotų šokių pamokose, išbandyti išmaniųjų technologijų taikymą namuose, klausyti „Modern Family“ ir „Technorave“ konferencinių pranešimų, kurių turinį rengia švietimo, verslo ir mokslo autoritetai, tokie kaip socialinių mokslų daktarė A.Landsbergienė, „TAMO“ e. produktų vystymo vadovas Darius Ratkevičius, Steven Goldfarb iš Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) ir kiti. Smagiai laisvalaikį norinčios praleisti šeimos galės statyti didžiausią šeimų LEGO statinį!

Perkant sidabrinius ir auksinius bilietus į „Robotiadą 2017“, gausite unikalų LEGO dovanų ir prisidėsite prie „Robotikos akademijos“ fondo, veiksiančio tam, kad Robotikos akademijos užsiėmimai galėtų vykti įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Auginkime draugiškuosius išradėjus kartu!

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button