Renginiai

Tarptautinės mokytojų dienos proga – išskirtinės ekskursijos Valstybės pažinimo centre

Tarptautinės mokytojų dienos proga, spalio 5 d. (šeštadienį), 13 val. ir spalio 8 d. (antradienį), 17 val. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose įsikūręs Valstybės pažinimo centras kviečia mokytojus į išskirtines ekskursijas. Jų metu bus pristatoma Valstybės pažinimo centro ekspozicija, mokytojams bei mokiniams siūlomi edukaciniai užsiėmimai.

Kaip integruoti pilietinį ugdymą į vedamas pamokas? Valstybės pažinimo centras siūlo netradicinę mokymosi erdvę ir originalią mokymosi medžiagą. Interaktyvi edukacinio centro ekspozicija pristato demokratinės valstybės veikimo principus ir siūlo: „kiekvienas gali būti aktyviai kuriančiu, atsakomybę už save ir kitus prisiimančiu piliečiu“! Apsilankymo metu bus pristatyta nuolatinė ekspozicija ir laikinos parodos, dalijamasi metodine medžiaga, padedančia pritaikyti edukacinį centrą pamokoms, pristatomos mokiniams organizuojamų edukacinių užsiėmimų temomis bei turinys.

Valstybės pažinimo centras tapo pamėgta mokymosi vieta. Įtraukianti ir šiuolaikiška ekspozicija, pasiekiama naudojantis planšetinių kompiuterių pagalba, kviečia būti aktyviai į valstybės kūrimą įsitraukiančiu piliečiu, neabejingu čia ir dabar kylantiems iššūkiams. Apsilankymas ir visos Valstybės centre teikiamos paslaugos – nemokamos.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button