Renginiai

Švenčiant vasario 16-ąją Vilniaus TV bokšte bus iškelta Trispalvė ir atliktas muzikinis šviesų kūrinys

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – Telecentras) informuoja, kad trečiadienį, vasario 16 d., švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, į aukščiausią šalies statinį – Vilniaus televizijos bokštą – bus iškelta didžiausia šalyje Trispalvė. Vėliavą, kurios plotas 540 kv.m., Telecentro aukštalipiai numato iškelti 10 val. ryte.

Vakare, po saulės laidos, Vilniaus TV bokštas kartu su LRT RADIJUMI vilniečiams ir sostinės svečiams dovanos unikalų šviesų šou pagal radijo bangomis transliuojamą muzikinį kūrinį – G. Abariaus pagal Br. Brazdžionio eiles sukurtą dainą „Šaukiu aš tautą“, atliekamą Liudo Mikalausko.

Šį muzikos ir šviesų šou galima bus pamatyti iš automobilio, buto, namo, biuro – iš visų Vilniaus ir jo apylinkių vietų, iš kurių matomas Vilniaus TV bokštas. Taip pat reikės būti įsijungus radijo imtuvą, transliuojantį LRT RADIJO programą arba mobiliajame telefone įsijungus LRT RADIJO transliaciją gyvai.

 

„Džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu su LRT ir viliuosi, kad vasario 16 d. oras Vilniuje bus tinkamas ir kad mūsų bendrą kūrinį, skiriamą Valstybės atkūrimo dienai, galės išgirsti ir pamatyti daugybė žmonių“, – sako Telecentro vadovas Remigijus Šeris.

Muzikos ir šviesų kūrinys „Šaukiu aš tautą“ bus kartojamas kelis kartus: 18:10, 19:05, 20:05 ir 21:05.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
katrin

kaip atsibudos ta pigi pompastika ir agroklulturine estetika

Vytas

Perdegusių led juostų modulius jau sutvarkė? Žiūrėti juokinga. Vieni nešviečia visai, kiti šviečia kitomis spalvomis. Ūkiškumo aukščiausia klasė… Valstybinės reikšmės pastatas ir iliuminacijos…

Paskutinį kartą redaguota 4 mėnesius (Vytas)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button