MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Samuelis Bakas
Nuotr.: Vidmantas Balkūnas
Renginiai

SU-MENĖK: ekskursija ir teletiltas su dailininku Samueliu Baku

Samuelio Bako muziejus jungiasi prie iniciatyvos „SU–MENĖK“ ir kviečia vasarį pradėti meniškai: vasario 1 d. sudalyvauti ekskursijoje, kurią ves Samuelio Bako muziejaus vadovė Ieva Šadzevičienė, bei virtualiame susitikime – teletilte su garsiuoju menininku, Vilniaus garbės piliečiu Samueliu Baku.

Ekskursija muziejuje prasidės 16 val. ir vyks lietuvių kalba. Planuojama teletilto su Samuelio Bako studija Bostone (JAV) pradžia – 16.45 val. Pokalbis su menininku vyks anglų kalba, prireikus – su vertimu į lietuvių kalbą.

Reikalinga registracija el. paštu muziejausedukacija@gmail.com. Registruodamiesi nurodykite, ar norite dalyvauti abiejuose renginiuose, ar tik ekskursijoje arba teletilte. Dalyvavimas nemokamas įsigijus muziejaus lankymo bilietą, kuriam bus taikoma speciali „SU-MENĖK“ nuolaida (suaugusiems – 2 Eur, moksleiviams, studentams, senjorams – nemokamai). Į renginio vietą galite atvykti specialiu „SU-MENĖK“ autobusu.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Rengiamas šventinis vasario 16-tosios žygis po piliakalnius

Donatas Andrijauskas

Lietuva švenčia valstybės atkūrimo 101-ąsias metines

BNS

Trečioji vinilo plokštelė suskambo legendinio Beno balsu

Evaldas Činga

Ant Televizijos bokšto vėl suplevėsuos Trispalvė

Evaldas Činga

Nemokamos Vasario 16-osios ekskursijos

Evaldas Činga

Artėja „Morės blynvakaris“ – pilvo ir geros nuotaikos atlaidai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika