Renginiai

Stoties rajono naujienos: Naktinis Halės turgus ir vienos dienos viso rajono festivalis

Stoties rajonas gražėja, auga ir keičiasi, kaip ant mielių. Rajone įsikūrę barai, kavinės ir smulkūs verslininkai pradėję nuo pavienių koncertų ir vakarinių renginių Halės turguje išsiplėtė iki didžiulio sekmadieninio turgaus ir festivalio kuris sujungs visą stoties rajoną. 

Naktinės Halės atidarymas

Senasis Halės turgus tampa modernus, penktadienį skelbiamas naktinės Halės atidarymas. Pagaliau Halės turgus ne vien tiktai rytinė ar pietų vieta. Valgyt juk norisi ir vakare, Halėje įsikūrę maitintojai pradeda darbą ir vakarais. Rytoj, nuo 21 val. naktinė Halė atvira. Bus daug gero maisto ir geros muzikos. 

 

https://www.facebook.com/events/330210744398817/

Sekmadienį – vienos dienos stoties rajono festivalis

Šis sekmadienis Stoties rajone iš tiesų bus ypatingas. Pirmą kartą Vilniaus istorijoje vienai dienai jėgas apjungs visos pagrindinės Stoties „nstitucijos“, kad užkurtų toki tūsą, kurio net vietinės prostitutės ir narkomanai niekada nematė. Bet apie viską iš eilės.

 

Bus keturios „lokacijos“: „Peronas“, „Kablys“ ir „Turgus 2.0“ ir „Jamaika“.

Turgaus tema šį kartą bus Mėsa. Ta proga čia susirinks virš 10 mėsos grilyje rūkymo fanatų ir jie surengs Gatvės bbq mūšį, kurio metu rūkys šonkaulius bei sparnelius, duos jų ragauti visiems susirinkusiems, o finale paaiškės vienas nenugalimas rūkymo čempionas. Taip pat žiūrėsime „Amžinai stilingos“ – vieną sėkmingiausių „Kino pavasario“ filmų tiesiai po atviru dangumi. Ant Turgaus scenos lips „Kablio“ parinktas DJ sąstatas. Žinoma rasite jau pamėgtus food truckus ir ūkininkus su dar didesniu rudens derliumi.

 

Kably Stoties vietiniai „Kuro aparatūra“ prisidės prie tradicinio „Kablio“ bruncho ir padarys atvirų durų dieną, kur bus galima ragauti jų alaus, susipažinsi su „craft“ aludarystės procesais iš arčiau, o ausis kutens vieno iš alaus daryklos įkūrėjo Tado Quazaro ir jo draugų muzikos selekcijos. Taip pat klubo salėje galėsite visą dieną žiūrėti trumpametražių „Kito Kailyje“ atrinktų filmų programą.

„Perone“ iniciatyvos imsis renginys „Kito Kailyje”, kurio tikslas per kokybišką muzika, kiną ir kitas aktualias veiklas atkreipti žmonių dėmesį į saugumą keliuose. Čia koncertus surengs net trys retai girdimos, bet labai greitai populiarėjačios grupės: „Timid Kooky“, „Kedrostuburas“ bei „WhaleSounds“, kurie garsėja savo unikaliais koncertais ant autobuso stogo.

Jamaikos terasoje vyks paskutinis eksperimentinės elektroninės muzikos seansas „Sunday sessions“, čia galėsite išgirsti šiuos atlikėjus: „Dominicus.f“, „Jack Krass“ x „Orfeo LIVE“, „ST/Black Fire“.

 

https://www.facebook.com/events/516947672123914/

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button