Renginiai

Stiklo kvartale – rudens mugė

Rugsėjo 20 dieną, sekmadienį Stiklo kvartale įsikūrusiame tarp Rotušės aikštės ir Dominikonų gatvės vyks kaimynų mugė Susipažinkime”, renginio organizatorius yra Stiklo kvartalo kūrybingos vietokūros bendruomenė.

Stiklo kvartalas jau ilgai buvo visų ir niekieno: turistų, viso Vilniaus, visos Lietuvos. Suprantama, – tai unikali vieta. Bet tie, kas jame gyvena – arba iš jo išsikėlė, užleisdami vietą romantikos pasiilgusiems nuomininkams, arba užsidarė nuo šurmulio giliuose kiemeliuose. Ir atsitiko taip, kad turistai dingo… Kvartale tai jaučiasi, ramiau, nebėra minių, skubančių pro šalį.

Ta proga aktyvūs bendruomenės nariai sugalvojo susiorganizuoti renginį sau, kad užmegztų ryšį tarp kaimynų. Susipažinti iš naujo ir pabūti ne visų, o savam rate.

 

Didžiąją gyvenimo dalį praleidau Stiklo kvartale: vaikystėje bėgiodama po kiemus ir restorano rūsius, kol mama baigs darbą, o dabar pati dirbdama, neturėjau progos susipažinti su kaimynais ir pasidalinti įspūdžiais bei istorijomis. Šis sekmadienis bus proga susieti vietą su kažkuo tikru – žmonėmis. Tikiuosi, tai taps tradicija ir būsime pirmasis kvartalas senamiestyje, kur kaimynai pažįsta vieni kitus ir sveikinasi vardu”, – sako antros kartos šeimyninio restorano Lokys” bendrasavininkė Rita Keršulytė.

Į renginį kviečiami visi, kam įdomi bendruomenės veikla, kas nori išsimainyti, nusipirkti ar gauti dovanų kokį nors naujo šeimininko besidairantį daiktą.

Renginio laikas šį sekmadienį 13-16 val. Jo metu sukviesti verslai ir kvartalo gyventojai į kiemus ir gatves išsineš daiktus, kuriuos norės parduoti arba apsikeisti su kitais gyventojais bei svečiais.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button