Renginiai

„Sostinės dienas“ užbaigs įspūdingas dronų šou (video)

Šiandien, rugsėjo 4 d. 20:30 val., SOSTINĖS DIENAS vainikuos ir Vilniaus dangų nušvies 100 LED šviesų dronų šou. Renginys bus ypatingas, kadangi bendradarbiaudamos „DroneTeam“ ir „LightASky“ komandos kiekvieno vakaro metu rodys du, išskirtinai Vilniui sukurtus pasirodymus.

„Dronų šou veiklą pradėjome lygiai prieš metus, tad SOSTINĖS DIENOS bus dviguba šventė, kurios metu norime sukurti nepamirštamą reginį miesto gyventojams ir svečiams. Du pasirodymai per vakarą yra nemažas iššūkis mūsų komandai ir pasaulinėje praktikoje tokie šou atliekami ypač retai“, – teigia Dr. Linas Gelažanskas, atsakingas už pasirodymo techninę dalį. „Dronų šviesų šou rinka yra ypatingai nauja, tad kiekvienas pasirodymas yra skirtingas ir kiekvieno metu komanda išmoksta labai daug“.

Dronų šou yra techniškai itin sunkiai įgyvendinamas pasirodymas, todėl gebančių pasiūlyti šią paslaugą nėra daug. Be to, rinkoje nelengva gauti tinkamų dronų ir patikimų partnerių.

 

„Tačiau mums pavyko rasti partnerius, kurie gamina LED dronus Europoje. Naudojami dronai yra lengviausi LED dronai pasaulyje, kurie sveria apie 260 g (nors rinkos vidurkis yra apie 800 g) – dėl to galime užtikrinti dar didesnį pasirodymo saugumą“, – tvirtina Dr. Linas Gelažanskas. „Esame šios paslaugos pradininkai Baltijos šalyse ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie „žaliojo kurso“, kadangi dronų šou pasirodymai yra ypatingai draugiški aplinkai“.

Kada ir kur? Rugsėjo 4 d. 20:30 val. Neries krantinė prie Baltojo tilto.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button