Renginiai

Šiandien – ne tik ėjikams skirta ĖJIMO šventė

Šį šeštadienį beveik 7 tūkst. vilniečių ir miesto svečių ir plūstels į sostines gatves. Visi jie yra vedami vieno tikslo – įveikti pasirinktą 5, 10 ar 25 kilometrų ėjimo trasą. Renginio organizatoriai teigia, kad renginyje dalyvauja ne tik žygių entuziastai, bet turiningai laiką praleisti norinčios šeimos, draugų kompanijos bei įmonių kolektyvai. 

„Nors ėjimas kiekvienam iš mūsų yra toks pat natūralus, kaip kvėpavimas ar miegas, tačiau nesusimąstome, kaip ir kiek mes vaikštome. Ėjimo renginiu kursime šventę, ištisus metus kreipsime žmonių dėmesį į sąmoningo ir taisyklingo ėjimo bei kasdienio pasivaikščiojimo naudą“, – pasakoja ĖJIMO organizatoriai.

Renginio dalyviai renkasi penkių, dešimties arba dvidešimt penkių kilometrų trasas, kuriose jų laukia ne tik gražiausios Vilniaus vietos, bet ir turiningos pramogos renginio miestelyje ir poilsio stotelėse, tad užsiėmimo ras kiekvienas, o kilometrai patys ištirps po kojomis.

 

Pramogos įvairiems skoniams

Pirmieji renginio dalyvius pasitiks energingieji Radiocentro vedėjai Simas Stankus ir Gabrielė Tetenskaitė. Kadangi kelionėje lydėti klausytojus šiam duetui toli gražu ne naujiena, Simas priėmė kiek netikėtą iššūkį – 5 kilometrus nueiti atbulomis. Palaikyti nuotykių nevengiančio laidų vedėjo klausytojai kviečiami 5 kilometrų trasoje arba Ėjimo miestelyje (Nepriklausomybės aikštėje).

Sveikas sportas ir sąmoningumas – vienas iš renginio organizatorių prioritetų. Prieš renginį ir po jo, Ėjimo draugai dalijasi žiniomis ir patarimais, kaip išvengti traumų, su visais sportuojančiais bei norinčiais pradėti aktyvų gyvenimą. O šeštadienį dalyviai galės nemokamai pasikonsultuoti su profesionalių sporto klubų ekspertais, sporto medikais. Taip pat atlikti kūno masės, raumenų, pusiausvyros ir kitus tyrimus, o AUGA poilsio stotelėje vaišintis ekologiškomis sriubomis ar košėmis.   

Nepamiršti liks ir vaikai, kurių lauks pripučiami kliūčių ruožai, muilo burbulų pūtimas, balionų lankstymas, piešimo alėjos ir kitos pramogos. Šios pramogos skirtos ne tik patiems mažiausiems, bet ir vyresnio amžiaus vaikams. Organizatoriai rūpinasi, kad dalyviai galėtų pasisemti ir naujų žinių – išmokti užkurti ugnį ar šaudyti iš lanko.

 

Mėgstantys patogumą ir ausiai malonius garsus, savo vietą atras Narvesen kavos stotelėje. Čia pirmasis tūkstantis dalyvių skania 100 proc. arabica Narvesen kava bei sveikais užkandžiais mėgausis klausydamiesi gyvo garso muzikos. Ieškantys įspūdingų reginių Ėjimo miestelyje išvys kojūkininkus, o 13 val. nuo Žvėryno tilto kviečiami stebėti juosta per Nerį balansuojančių sportininkų pasirodymą. Be to, visas šias ėjimo rūšis – kojūkais, balansavimą juosta bei šiaurietiškąjį ėjimą galės išmėginti ir patys renginio dalyviai. ĖJIMAS startuos rugsėjo 25 d. Vilniaus Nepriklausomybės (Seimo rūmų) aikštėje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button