Jau šį savaitgalį, spalio 8–9 dienomis, Vilniuje įvyks vienintelė Lietuvoje SUV miesto visureigių mugė. Didžiausios Lietuvoje visureigių mugės organizatoriai žada, kad akis paganyti tikrai bus į ką – vienoje vietoje lauks net 70 visureigių, kuriuos bus galima apžiūrėti, palyginti ir profesionaliems brokeriams užduoti visus rūpimus klausimus. O taip pat – gauti itin geras lizingo sąlygas bei nuolaidas automobilių paslaugoms.

Renginiui idėja kilo siekiant palengvinti pirkėjų automobilio paieškas

Vienas iš organizatorių Gediminas Vaicekauskas teigė, kad idėja renginiui kilo siekiant padėti daliai klientų išsirinkti tinkamą automobilį ir suteikti galimybę vienoje aikštelėje jų išvysti bei palyginti kuo daugiau, o kitiems – pagal turimo automobilio techninį ir estetinį stovį padėti nustatyti tikrąją vertę bei padėti jį profesionaliai parduoti: „Esame jauna, ambicinga ir automobilius mylinti komanda, todėl labai stengiamės dėl jau esamų ir potencialių savo klientų. Komandos viduje svarstėme, kaip galime dar labiau padėti klientams renkantis tinkamą automobilį. Norėjosi prisidėti prie šios rinkos skaidrinimo, klientų švietimo ir nešališkos konsultacijos. Taip, po bendros diskusijos, mums gimė mintis padaryti vienų geidžiamiausių šiuo metu – SUV visureigių – mugę.“

Renginyje bus galima palyginti skirtingo tipo automobilius ir gauti nuolaidas

SUV – miesto visureigių renginys Lietuvoje – pirmas, tačiau įmonė numato panašius automobilių renginius pristatant vis kitas jų kategorijas.

„Jei matysime susidomėjimą ir poreikį, planuojame ateityje ir kitų automobilių kategorijų renginius-muges. Net neabejoju, kad tai galėtų tapti gražia „PROCAR“ tradicija, o tuo pat metu – puikus būdas pirkėjams sužinoti viską apie savo svajonių automobilį iš tikrų profesionalų, taip pat fiziškai apžiūrėti ir palyginti automobilius. Toks renginys Lietuvoje vyks pirmąkart, tad labai laukiame visų atvykstančių – šeimų su vaikais, draugų kompanijų, senjorų ir visų kitų. Mūsų renginio durys atviros kiekvienam automobilių gerbėjui bei prižadame, kad visiems susidomėjusiems kantriai atsakysime į bet kuriuos rūpimus klausimus, o sušalti neleis gardus maistas, desertai bei karšti gėrimai,“ – besišypsodamas kvietimą į didžiausią visureigių mugę perdavė vienas iš renginio organizatorių G. Vaicekauskas.

Didžiausioje Lietuvoje SUV visureigių mugėje spalio 8- 9 d., Justiniškių g. 12, Vilniuje, kiekvieno automobilio gerbėjo laukia virš 70 SUV miesto visureigių ir daug staigmenų: automobilių paslaugas ir dalis teikiančios įmonės, draudimo ir lizingo geriausi pasiūlymai bei profesionali virtuvė ant ratų!

Renginys nemokamas ir atviras visiems: šeimoms su vaikais bei keturkojams.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist