Renginiai

Sekmadieniais Prezidentūros kiemas virs kalėdinių giesmių vieta

Artėjant šventiniam laikotarpiui Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas atveriami vilniečiams ir miesto svečiams.

Keturis sekmadienius iš eilės, klausysimės nuostabių chorų ir jų dovanojamų kalėdinių giesmių. Chorų pasirodymus pradėsime įžiebdami stilizuotą advento vainiko žvakę.

Jau šį sekmadienį, lapkričio 28 d., 16 00 val., šventinį kalėdinių giesmių ciklą atviroje Prezidentūroje pradės du nuostabūs chorai: Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“ (choro meno vadovė ir dirigentė Audronė Steponavičiūtė-Zupkauskienė, koncertmeisterė Loreta Kuliešiuvienė) ir JAV karių grupė „Burt‘s Knights“. Pasirodymo pradžioje bus įžiebta ir pirmoji advento vainiko žvakė.

 

Atvykę anksčiau, galėsite pasivaikščioti po istorinį parką ar pasišnekučiuoti su karštos arbatos puodeliu rankose. Arbatos namelis lankytojams bus atviras jau nuo 15.00 val.

Išankstinė registracija nereikalinga. Patekimas į Prezidento rūmų kiemą pro vartus iš Universiteto gatvės.

Primenama, jog Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas atviras lankytojams visu šventiniu laikotarpiu nuo lapkričio 25 d. iki sausio 7 dienos. Darbo dienomis nuo 17.30 iki 20.00 val., šeštadieniais nuo 12.00 iki 21.00 val., o sekmadieniais nuo 12.00 iki 20.00 val (lapkričio 28d. duris lankytojams atversime 15 val.)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button