Artėjant šventiniam laikotarpiui Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas atveriami vilniečiams ir miesto svečiams.

Keturis sekmadienius iš eilės, klausysimės nuostabių chorų ir jų dovanojamų kalėdinių giesmių. Chorų pasirodymus pradėsime įžiebdami stilizuotą advento vainiko žvakę.

Jau šį sekmadienį, lapkričio 28 d., 16 00 val., šventinį kalėdinių giesmių ciklą atviroje Prezidentūroje pradės du nuostabūs chorai: Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“ (choro meno vadovė ir dirigentė Audronė Steponavičiūtė-Zupkauskienė, koncertmeisterė Loreta Kuliešiuvienė) ir JAV karių grupė „Burt‘s Knights“. Pasirodymo pradžioje bus įžiebta ir pirmoji advento vainiko žvakė.

Atvykę anksčiau, galėsite pasivaikščioti po istorinį parką ar pasišnekučiuoti su karštos arbatos puodeliu rankose. Arbatos namelis lankytojams bus atviras jau nuo 15.00 val.

Išankstinė registracija nereikalinga. Patekimas į Prezidento rūmų kiemą pro vartus iš Universiteto gatvės.

Primenama, jog Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas atviras lankytojams visu šventiniu laikotarpiu nuo lapkričio 25 d. iki sausio 7 dienos. Darbo dienomis nuo 17.30 iki 20.00 val., šeštadieniais nuo 12.00 iki 21.00 val., o sekmadieniais nuo 12.00 iki 20.00 val (lapkričio 28d. duris lankytojams atversime 15 val.)

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

11 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist