Pirmąjį sekmadienį po Velykų, balandžio 23 d. nuo 11 iki 15 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyks kasmetinė Atvelykio šventė – mugė „Angelų vaikai – su meile Jums”.
Tradiciškai per Atvelykį daugiausiai dėmesio skiriama vaikams: svarbu aplankyti savo krikšto vaikus ir apdovanoti dovanomis. Šią dieną vėl galima dažyti kiaušinius, tačiau ridenti margučius gali tik vaikai, todėl dažniausiai Atvelykis dar vadinamas vaikų Velykėlėmis – mažųjų švente. Ypatingas šios šventės akcentas jau daugelį metų Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vykdomame renginyje – Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų paroda – mugė, kurioje savo sukurtais darbeliais prekiauja šių įstaigų auklėtiniai. Jiems reikalingas ypatingas palaikymas ir jūsų širdžių šiluma. Visi surinkti už darbelius pinigai panaudojami šių įstaigų reikmėms.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet atėjusiems į šventę  pramogų bus gausu.  Atvelykio šventės nuotaiką kurs ir kartu pašėlti kvies tautinių ir gatvės šokių kolektyvai „Gabija”, „Viltukas”, „Lazdynėlis, „Versmė”, „Verpetukas”, „Nykštukas”  su programa „Šokdinsime pavasarį”. Scenoje muzikinę programą pristatys studijos „Nonetas” dainininkai, Baibos Skurstenės-Serdiukės dainavimo studijos mokiniai ir dainininkė Andžela. Įvairiais muzikiniais ritmais pavasarį drebins perkusijos studijos „Afrikos būgnai” bei grupės „Black Biceps” atlikėjai.
Šventėje kaip visuomet bus daug gyvo veiksmo: magijos nepagailės iliuzionistas Mantas Wizard, cirko triukais stebins Viačeslavas Mickevičius, o dosnusis Miroslavas vaišins cukraus vata. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pristatys naminių ir egzotinių gyvūnėlių parodą, VšĮ „Dogspotas” atves savo žaviuosius mopsiukus ir surengs smagias kūrybines dirbtuvėles vaikams, kiemą puoš tikrieji „Mini Cooper” automobiliai.

Švęsti Atvelykio visi kviečiami į Vilniaus mokytojų namų kiemelį, Vilniaus g. 39, balandžio 23 d. Renginį jau tryliktus metus rengia VšĮ kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai kartu su Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist