MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (6-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (vasario 8 d. – vasario 10 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. VILNIUS COFFEE FESTIVAL 2019

Kur? Loftas Kada? Vasario 8-10 d.

Vilnius Coffee Festival yra dedikuotas kaip ant mielių augančiai lietuviškai kavos kultūrai. 2018-ųjų pavasarį festivalis, išaugęs iš Kavos Kultūros Dienų ir Coffee Week rūbų, persikėlė į naują erdvę Naujamiestyje – menų fabriką LOFTAS.

Pirmas blynas iškepė tiesiog puikiai! Tad organizatorių komanda jau kviečia į dar puikesnį Vilnius Coffee Festival 2019, vyksiantį jau vasario 8-10 dienomis!

Vilnius Coffee Festival – tai net trys kavos pripildytos dienos, kurių metu pamatysite nacionalinius Kavos ruošimo, Piešimo pieno puta ir Kavos ragavimo čempionatus, paragausite kavos žvaigždžių ruoštas kavas, susipažinsite su inovatyvia kavos ruošimo įranga, išgirsite virš 15 įdomių pranešimų apie kavą, susitiksite su žinomiausiais skrudintojais Roasters Village erdvėse, ragausite labai daug aukščiausios kokybės šviežiai skrudintų kavų, gardėsių ir gėrimų Coffee + Food Market, skanausite maistą iš geriausių miesto foodtruck’ų.

Kava

2. PŪGA – ŽIEMOS MUZIKOS FESTIVALIS

Kur? Liepkalnis Kada? Vasario 9 d. (šeštadienį) nuo 10:00 val.

Atvyk į kalnus, neišvažiavęs iš Vilniaus! Alpių miestelio atmosfera, kvapą gniaužiantys profesionalių snieglentininkų ir slidininkų pasirodymai, vaikų slidinėjimo varžybos, ledo skulptūros, veikiančios visos slidinėjimo trasos, tavo sotumu besirūpinantys profesionalūs maisto vagonėlių šefai ir 3 muzikos scenos su žinomiausiais šalies atlikėjais bei didžėjais – visa tai laukia pirmame žiemos pramogų ir muzikos festivalyje PŪGA!

3. VILNIAUS ŠIUOLAIKINIS MENAS AUTOBUSU SU-MENĖK

Kur? Įvirios vietos Kada? Vasario 8-10 d.

Jūsų žodyną ir pojūčius netrukus papildys nauja patirtis – SUMENĖJIMAS. Tai būsena po meno poveikio. Visą vasarį nuo penktadienio iki sekmadienio kursuos du NEMOKAMI Vilniaus autobusai SU-MENĖK. Tai pirmasis maršrutas po net 17 įtakingiausių Vilniaus šiuolaikinio meno galerijų ir muziejų.

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

4. STUDIJOS 2019

Kur? Litexpo Kada? Vasario 7-9 d.

STUDIJOS – didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

STUDIJOS 2019 tema – karjeros planavimas. 

5. TARPTAUTINIS MOTERŲ FILMŲ FESTIVALIS „ŠERŠĖLIAFAM“ 2019

Kur? Kino teatras “Pasaka” Kada? Vasario 6-10 d.

„Šeršėliafam“ grįžta su geru kinu ir įkvepiančiomis istorijomis. Vasario 6 d. prasidėjęs tarptautinis moterų filmų festivalis „Šeršėliafam“ šiemet kalbės apie socialinius, politinius ir asmeninius pokyčius. Festivalio programoje atsigręžiama į stiprias asmenybes – talento, ilgamečio darbo ir sudėtingų pasirinkimų dėka kuriančias geresnį pasaulį.

6. ROBOTŲ MIESTAS

Kur? PC “OZAS” Kada? Vasario 7 d. – kovo 17 d.

Robotų Miestas – tai 72 naujausi robotai iš JAV, Japonijos, Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos, taip pat Tesla šou, 8 virtualios ir papildytos realybės zonos, robotų teatras, taip pat daiktų mintimis valdymo prietaisas ir kitokios ateities technologijos.

Naujausi robotai iš viso pasaulio
Iš Londone, Pekine, Las Vegase ir Berlyne vykusių parodų atvyko prancūziškas robotas Ritis, realistiškai atrodantis robotas-voras iš Gineso rekordų knygos ir robotas-šokėjas iš paskutiniosios išmaniųjų robotų kartos.

7. LIETUVOS DIZAINERIŲ SUKURTŲ BARBIE STILIŲ EKSPOZICIJA

Kur? PC “Panorama” Kada? Vasario 8 d. – kovo 9 d.

Nuo vasario 8 d. PLC PANORAMA pamatykite visą mados pasaulį sudrebinsiančią parodą – „Barbie“ 60 m. jubiliejaus dizainerių iššūkį.

Net 17-lika garsių Lietuvos dizainerių pristato specialiai šiam jubiliejui kurtą unikalų bei ypatingą lėlės stilių. Dalis dizainerių neslepia, kad tai – tikrų tikriausias iššūkis, reikalaujantis ne tik kūrybiškumo, bet ir inovatyvių technologijų.

8. The Neighbourhood

Kur? Compensa koncertų salė Kada? Vasario 9 d. (šeštadienis)

„The Neighbourhood“ (THE NBHD) surengs pirmą pasirodymą Lietuvoje. Grupė koncertuos Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vasario 9 d. Koncertas įtrauktas į pasaulines gastroles „The Neighbourhood“, kurių metu grupė pristato kovo mėnesį išleistą to paties pavadinimo savo trečiąjį albumą.

9. Vilniaus čiuožykla

Kur? Lukiškių aikštė Kada? Kovo 3 d.

Vilniaus čiuožykla Lukiškių aikštėje dar veiks iki pat KOVO 3 d., tad nepraleiskite progos pasimėgauti čiuožimo malonumais!

10. Lėtas sekmadienio brunchas

Kur? Downtown Food Hall Kada? Vasario 10 d. (sekmadienis) nuo 11:00 val.

Miksuoti kartu naują ir seną muziką yra ypač smagu. Kai bent mintimis juntamas pavasaris, prie pultų stoja Karolis arba Tikkun, savo junginiais taisantis žiemos skriaudas. Lengvas disko, slow, world, baleric, soul, afro sušildys mintis savo garsais.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Ką veikti šeštadienį? Nesibaigiančios pramogos ir veiklos

LRT.lt

Savaitgalį Užupyje galiausiai bus nupuošta eglutė

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (8-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

„Blitzrave“ skelbia dar vieną elektroninės muzikos architektą – H. Oaks

Evaldas Činga

Atidaryta penktoji „Muzikos salėje“ ir paskelbti klausomiausi 2018 metų įrašai ir albumai

Evaldas Činga

Omanas – vienintelė arabų šalis Vilniaus knygų mugėje

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika